İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Zorlu PSM’de Bu Hafta; 4-10 Eylül

Şiddetli PSM bu hafta alternatif rock ve dance-punk cinslerinden ilham alarak oluşturdukları ‘Formation’ albümleriyle 2005’te başarılı bir çıkış yakalayan İngiliz küme Foals, PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında 4 Eylül’de görkemli bir konser gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Zorlu PSM’de Bu Hafta; 4-10 Eylül
31 Ağustos 2023 - 10:12


Zorlu PSM bu hafta alternatif rock ve dance-punk cinslerinden ilham alarak oluşturdukları ‘Formation’ albümleriyle 2005’te başarılı bir çıkış yakalayan İngiliz küme Foals, PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında 4 Eylül’de görkemli bir konser gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Öte yandan BBC’nin hit TV dizisi Fleabag’e ilham veren Phoebe Waller-Bridge’in yazıp canlandırdığı ödüllü oyun ‘Fleabag’ 2019’da Londra West End’de sahnelenmesinin akabinde National Theatre Live ile beyaz perdeye taşınırken temelleri 2003 yılında San Fernando Valley, California’da atılan post-punk, gothic rock ve dance rock çeşitlerinde üretimlerini sürdüren She Wants Revenge, 7 Eylül akşamı, %100 Müzik katkılarıyla %100 Studio’ya geliyor.

 

FOALS // 4 EYLÜL // TURKCELL SAHNESİ // 21.30 

Indie-rock, alternatif rock ve dance-punk cinslerinden ilham alarak oluşturdukları ‘Formation’ albümleriyle 2005’te başarılı bir çıkış yakalayan İngiliz küme Foals, PSM Loves Summer by %100 Müzik konser serisiyle Güçlü PSM’de. Birinci albümleriyle yakaladıkları ivmenin akabinde, ‘Antidotes’, ‘Total Life Forever’, ‘Holy Fire’, ‘What Went Down’, ‘Everything Not Saved Will Be Lost’ üzere başarılı albümlere imza atan, ‘My Number’, ‘Mountain at My Gates’, ‘Birch Tree’, ‘Late Night’ üzere efsaneleşmiş müziklerinin yanı sıra, ‘Collective Reworks’ isimli albümde Hot Chip, Hot Since 82, Rüfus Du Sol, Solomun üzere değerli müzisyenlerin ve kümelerin kültleşmiş müziklerine yesyeni yorumlar kazandıran, son olarak 2022 yılında çıkardıkları ‘Life Is Yours’ albümündeki yeni müzikleriyle isminden sıkça kelam ettiren Foals, PSM Loves Summer by %100 Müzik kapsamında 4 Eylül akşamı saat 21:30’da Türkiye’deki hayranlarıyla buluşmak için Güçlü PSM Turkcell Sahnesi’ne geliyor.

Kapı Açılış: 20.30 

Etkinlik: 21.30  

Bilet Fiyatları:

Ön Satış 2. Dönem- Ayakta: ₺880,00 

Ön Satış 1. Dönem- Ayakta: ₺660,00 

Uzak Görüş- Oturmalı: ₺715,00 

Kısıtlı Görüş- Oturmalı: ₺605,00

 

YES, INDIED! // 4 EYLÜL // VESTEL AMFİ // 23.00

Interpol’den Arctic Monkeys’e, Two Door Cinema Club’tan Röyksopp’a 2000’lerin başından günümüze uzanan, sevdiğimiz ve marş olmuş indie modülleriyle eksiksiz bir indie gecesi vadeden Yes, Indied!, 4 Eylül Pazartesi Foals konseri sonrasında Vestel Amfi sahnesinde.

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Yes, Indied!: 23.00

 

Etkinlik Fiyatsızdır. 

Etkinliğe katılmak isteyen konuklarımız zorlupsm.com adresinde kayıt olabilir.

 

AFTERWORK PARTY: MERT BATIGÜN // 5 EYLÜL // VESTEL AMFİ // 19.00

Indie dance, disco house, minimal ve elektronik cinslerinde üretimlerini sürdüren Mert Batıgün, 19 Eylül akşamı iş çıkışı yorgunluğumuzu atmamız için Afterwork Party kapsamında Vestel Amfi’ye geliyor!

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik Fiyatsızdır. 

Etkinliğe katılmak isteyen konuklarımız zorlupsm.com adresinde kayıt olabilir.

 

RICHARD // 6 EYLÜL // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Yıl 2012. Kral III. Richard’ın kemikleri Leicester’da bir otoparkta bulunur. Kemiklerin isimli tıp uzmanlarınca araştırılıp, kanıtlanması uzun bir vakit alacaktır. Londra’da çoğunlukla sıra dışı sanat oyunları üreten küçük bir tiyatro ise birebir periyotta istek üzerine III. Richard oynayacaktır. Bu ortada tiyatroya sığınan ve polis tarafından aranan kimliksiz kriminal bir adam vardır. Tiyatroya sığınan “Richard” evvel oyundaki Richard rolünü, daha sonra da oyunun sahneye konuluşunu üstlenir. “Bozuk yapısı” gereği var olan sisteme devletin ya da tiyatronun yapısına karşıdır. Bir yandan hoşgörülü ve demokrat sanatkarların takviyesini alırken, başka yandan tiyatrodaki yapıyı bozmakta, sanatın kurumsal etik ya da hiyerarşik her şeyine karşı gelerek, ortaya alışılagelmemiş bir Richard yapımı çıkarmaktadır. Drag Queen showlarından, moda defilelerinden ilham almakta, oyuncu olmayan insanları oyuna yerleştirmekte tiyatronun çatısından, insanların özel hayatlarına kadar maddi manevi her şeyi yıkmaktadır. Tiyatro bir facia ile sarsılır. Bu sırada Krallık, III. Richard’ın cenaze merasimine hazırlanmaktadır. Okan Bayülgen, bu yeni yüzyılın birinci çeyreğinden bakıyor Shakespeare’in Richard’ına. Çağdaş filozofların yaklaşımlarıyla ele alarak Richard’ın gerçekliğini, Shakespeare’in Richard’ı hikâyeleştirmesini tartışmaya açıyor. Yabancı olmayı, yalnızlaşmayı, vahşileşmeyi tartışırken hayali bir tiyatro kumpanyası Shakespeare’in III. Richard’ını tekrar oynuyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 20.30 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: ₺649,00 

2. Kategori: ₺517,00 

3. Kategori: ₺429,00 

4. Kategori: ₺330,00 

5. Kategori: ₺275,00

 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMLERİ: FLEABAG (NATIONAL THEATRE İŞ BİRLİĞİYLE) // 6 EYLÜL // VESTEL AMFİ // 21.00

BBC’nin hit TV dizisi Fleabag’e ilham veren Phoebe Waller-Bridge’in yazıp canlandırdığı ödüllü oyun Fleabag 2019’da Londra West End’de sahnelenmesinin akabinde National Theatre Live ile beyaz perdeye taşınıyor. Waller-Bridge’in tek kişilik gösterisi Fleabag, kendine mahsus biçimde yaşayan bir bayanın iç dünyasına bir bakış sunuyor. Fleabag seks takıntılı, filtresiz ve bencil görünebilir, lakin bu buzdağının yalnızca görünen kısmını oluşturuyor. Aile ve arkadaşlık bağlarında yaşadığı külfetlerin yanı sıra işlettiği kafeyi ayakta tutmaya çalışan Fleabag, bir anda kendini kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış olarak bulacaktır.

Kapı Açılış: 17.00 

Etkinlik: 21.00

Etkinlik Fiyatsızdır. 

Etkinliğe katılmak isteyen konuklarımız zorlupsm.com adresinde kayıt olabilir.

 

AFTERWORK DJ PARTY: OĞULCAN DURAK // 7 EYLÜL // VESTEL AMFİ // 19.00 

Oğulcan Durak, 7 Eylül akşamı Vestel Amfi’de sahne alıyor.

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00 

Etkinlik Fiyatsızdır. Vestel Amfi’de gerçekleştirilecek fiyatsız etkinliklere zorlupsm.com adresinden kayıt olabilirsiniz.

 

SHE WANTS REVENGE PRESENTED BY %100 MÜZİK // 7 EYLÜL // %100 STUDIO // 21.30

Temelleri 2003 yılında San Fernando Valley, California’da atılan post-punk, gothic rock ve dance rock cinslerinde üretimlerini sürdüren She Wants Revenge, 7 Eylül akşamı, %100 Müzik katkılarıyla, %100 Studio’ya geliyor.

Kapı Açılış: 20.30

Etkinlik: 21.30

Bilet Fiyatları:

Ön Satış 1 (TÜKENDİ): ₺275,00 

Ön Satış 2 (TÜKENDİ): ₺330,00

 Genel Satış: ₺352,00

 

DJ PARTY: UMUT BOZYAYLA // 8 EYLÜL // VESTEL AMFİ // 19.00 

Umut Bozyayla, 8 Eylül akşamı Vestel Amfi’de dinleyicilerle buluşuyor.

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00  

Etkinlik Fiyatsızdır. Vestel Amfi’de gerçekleştirilecek fiyatsız etkinliklere zorlupsm.com adresinden kayıt olabilirsiniz.

 

FLASHBACK 90’LAR TÜRKÇE POP GECESİ // 9-29 EYLÜL // VESTEL AMFİ // 19.30 

Zaman tüneline giriyoruz, eskilere gidiyoruz, sesimiz kısılana kadar müzikler söylüyoruz, ayaklarımız ağrıyana kadar dans ediyoruz! Neyden mi bahsediyoruz? Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi’nden! Perküsyon eşliğinde DJ performans ve harika dans gösterileri izleyeceğiniz partinin tesirinden uzun müddet çıkamayacaksınız. Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi 9 Eylül’de Vestel Amfi’de!

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi: 19.30

Bilet Fiyatları: 

154,00₺

 

COMBOLATINO // 9 EYLÜL // SKY LOUNGE // 20.30 

Combolatino, yüksek güçlü canlı müziği ile eğlenmek isteyen herkesi Güçlü PSM Sky Lounge’a bekliyor. Kübalı eğitmenden fiyatsız dans workshop, konser öncesi Kübalı DJ Rafa ile cümbüş bizi bekliyor!

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

Bistro Genel Giriş: 462,00₺

Ayakta Genel Giriş: 264,00₺

 

BABYCONCERT İLE YAZ PARTİSİ // 10 EYLÜL // VESTEL AMFİ // 11.00

BabyConcerts, Güçlü PSM Vestel Amfi’de, açık havada minikleri klasik müzikle bir partiye davet ediyor. Türkiye’de birinci ve tek olan 0+ konseptiyle, 3 aylık ya da 3 yaşında fark etmeksizin tüm bebek ve çocuklar, aileleriyle canlı klasik müzik dinleme ve bir balerin ile kıssa anlatıcısı eşliğinde müzikal bir seyahate çıkma talihi buluyor. BabyConcerts’ın repertuarındaki en sevilen yapıtların yer alacağı yaz programında minikler müziğe danslarıyla eşlik edecek. G.Bizet, W.A.Mozart, J.Strauss, P.I.Tchaikovsky üzere dünyaca ünlü bestecilerle tanışacak ve tahminen de birinci kere gerçek bir balerini bu kadar yakından izleme imkanı bulacaklar.

Kapı Açılış: 10.30 

Etkinlik: 11:00 

Bilet Fiyatları:

₺275,00

 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi 10. dönemini kutluyor! 10 yıldır ilham verici sanat tecrübeleri yaratarak ve dünya sanatına mesken sahipliği yaparak daha çok beşere sanatı keşfetmeleri ve sanatla dönüşmeleri için ilham veriyor! Ulusal ve milletlerarası kültürel iş birlikleri, seçkin kurum ve sanatkarlarla olan ortak çalışmalarıyla sanatseverler ve yeni sanat izleyicileri için özgür, yaratıcı, dönüştüren ve geliştiren bir sahne yaratıyor. Bugünün ve yarının sanatkarlarına hayal dünyalarını geliştirecek yaratıcı fırsatlar sunuyor ve onlara takviye oluyor! Onuncu sezonunda “Onları Seviyoruz” mottosuyla 10 yıllık geçmişinde ağırladığı tüm sanatkarları kutlayan Kuvvetli PSM sanata gönülden bağlı, yaklaşık 150 çalışanıyla birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 5 milyondan fazla sanatseveri ağırlayan Kuvvetli PSM, Türkiye’deki kültür sanat faaliyetlerinin yaklaşık yüzde 15’ini gerçekleştiriyor. Dünyaca ünlü müzikallerden, dünya çapındaki müzisyenlere, büyük yapımlı tiyatrolardan tek kişilik performanslara kadar uzanan nitelikli kültür sanat etkinliklerini sanatseverlerle buluşturan ve dünya standartlarında bir donanıma sahip olan Kuvvetli PSM, küresel bir sahne olma vizyonuyla hareket ediyor. Yenilikçi, dinamik, yeni, muteber, eğlenceli, çok sesli kapsayıcı, tezli, sıra dışı yapısıyla performans sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek kültür sanat bölümünün gelişimine katkı sağlıyor. Şiddetli PSM, 7 farklı yerde eşsiz bir kültür-sanat tecrübesi sunuyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34