İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Vali Demirtaş’tan Başkan Sertaslan’a Ziyaret

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Gemlik’te ağır bir program gerçekleştirdi

Vali Demirtaş’tan Başkan Sertaslan’a Ziyaret
21 Eylül 2023 - 9:12


Gemlik Kaymakamı Hasan Göç ve Gemlik Belediye Lideri Mehmet Uğur Sertaslan’ı makamlarında ziyaret eden Vali Demirtaş, çarşı bölgesinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir ortaya geldi. Umurbey’de üretimine devam eden Celal Bayar Kütüphane ve müze inşaatındaki son durum hakkında yetkililerden bilgi alırken, Gemlik Hür Bölgede bulunan fabrikaları da gezdi.

Belediye’ye iade-i ziyaret

  Vali Mahmut Demirtaş, Kaymakam Hasan Göç ile birlikte Belediye Lideri Mehmet Uğur Sertaslan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Gemlik Belediye Lideri Mehmet Uğur Sertaslan tarafından Gemlik ve ilçe genelinde devam eden projeler hakkında bilgi verildi. Lider Sertaslan ziyaretlerinden ötürü Vali Demirtaş’a teşekkür etti.

  Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, “Gemlik Belediye Lideri Mehmet Uğur Sertaslan’ı ziyaret ettik. İlçemize kattığı pahalı çalışmaları için teşekkür ediyor ve vazifesinde muvaffakiyetler diliyorum” tabirlerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34