İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Trabzon Port Avrupa’nın En İyi İşvereni Seçildi

Çalışanlara özel yaptığı memnuniyet anketleriyle tanınan Great Place to Work’ün “Avrupa’nın En Güzel İşverenleri” listesi dün akşam Lüksemburg’da gerçekleşen merasimle açıklandı

Trabzon Port Avrupa’nın En İyi İşvereni Seçildi
22 Eylül 2023 - 21:24


Çalışanlara özel yaptığı memnuniyet anketleriyle tanınan Great Place to Work’ün “Avrupa’nın En Güzel İşverenleri” listesi dün akşam Lüksemburg’da gerçekleşen merasimle açıklandı. Dünyanın büyük denizlerine açılan kapısı olarak faaliyet gösteren Trabzon Port, 150 şirket ortasında doruğa oturdu. Trabzon Port Genel Müdürü Muzaffer Ermiş, merasim sırasında yaptığı açıklamada, “Kazanmış olduğumuz bu birincilik ülkemiz ve limanımız ismine gurur verici bir başarıdır” sözlerini kullandı. 

 

Osmanlı İmparatorluğu’nun beş değerli limanından biri, tarihî İpek Yolu’nun denize açılan ayağı ve günümüz Çağdaş İpek Yolu’nun da değerli bir mihenk taşı fonksiyonuna sahip Trabzon Port, dün akşam Great Place to Work tarafından düzenlenen merasimde “Avrupa’nın En Güzel İşvereni” ilan edildi. Çalışan anketlerine dayanılarak yapılan sıralamada, Trabzon Limanı çalışanları ankette birçok beyanı %100 olarak işaretledi. 16 yıl evvel Albayrak Kümesi tarafından devralınan Trabzon Port, dünyanın büyük denizlerine açılan kapısı olarak faaliyet göstermeye başladığında çalışanlarına maaş ödemekte zorlanırken bugün “Avrupa’nın En Güzel İşvereni” unvanını taşıyor.

 

“Başkalarının takip edeceği bir örnek oluşturmak bizim sorumluluğumuzdur”

Albayrak Kümesi şirketlerinden Trabzon Port’un Genel Müdürü Muzaffer Ermiş, “Avrupa’nın En Yeterli İşyeri olmak büyük bir sorumluluk. Ülkemizi burada birincilikle temsil edebildiğimiz için çok memnunuz. Milletimizin birliği, inanç, gelenek ve kültürümüzün yaşatılması için ulusal ve manevi kıymetlerimizin şuurundayız. Diğerlerinin takip edeceği bir örnek oluşturmak bizim sorumluluğumuzdur. Bu pahalar ortasında helal çıkar, kardeşlik dayanışması, beşere ve emeğe bedel verilmesi, tüm beşerler için adalet ve hakkaniyet yer alıyor. Çalışmalarımıza yaklaşımımızla diğerlerine örnek olmayı hedefliyoruz” sözlerini kullandı. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34