İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

TCL’in En İyi Oyun Televizyonu C745 satışa çıktı

Dünyanın en çok satan ikinci , 98 inç TV kategorisinin önder markası TCL Electronics’in oyuncular için geliştirilmiş, üstün performans ve yüksek yenileme suratı sunan yeni QLED 4K TV’si TCL C745 Bilkom garantisiyle satışa çıktı.

TCL’in En İyi Oyun Televizyonu C745 satışa çıktı
28 Ağustos 2023 - 10:36


Dünyanın en çok satan ikinci , 98 inç TV kategorisinin başkan markası TCL Electronics’in oyuncular için geliştirilmiş, üstün performans ve yüksek yenileme suratı sunan yeni QLED 4K TV’si TCL C745 Bilkom garantisiyle satışa çıktı.

Etkileyici imaj yenileme suratı, harika düşük gecikme mühleti ve sınıfının en güzel görsel-işitsel performansıyla öne çıkan, TCL’in gelişmiş oyun televizyonu serisi; 55, 65 ve 75 inçlik modelleriyle, Bilkom’un geniş online ve fizikî satış ağında tüketicilerle buluşuyor.

TCL C745, 144Hz bedelindeki VRR yenileme süratiyle, yüksek çözünürlüklü bir oyun tecrübesine imza atıyor. Bu özellik, yüksek performanslı oyunlardaki, manzara kayması ve bulanıklık üzere problemleri büsbütün ortadan kaldırıyor.

TCL’in oyun tutkunlarına özel olarak geliştirilen ve oyun görsellerini tüm taraflarıyla optimize eden Game Master 2.0 özelliğine sahip C745, oyun tecrübesini bir üst düzeye taşımak üzere tasarlandı. 144Hz değişken yenileme suratı, kullanıcıya akıcı ve çarpıcı bir oyun performansı vaat ederken, ALLM (Düşük Gecikme Modu), yaklaşık 6 ms’lik gecikme süratiyle, bu akıcılığa katkı sağlıyor. Gölge Geliştirme özelliği ise oyunlardaki birçok değerli ayrıntının gözden kaçmamasını sağlayan bir öteki avantaj.  

TCL C745, Dolby Vison IQ ve HDR10+ üzere çoklu HDR formatlarını destekleyerek, neredeyse tüm oyun kaynaklarına ahenk sağlayabiliyor. Akıcı ve doğal bir görsel tecrübeye imza atan AMD FreeSync Premium Pro özelliği ile kullanıcılar, daha evvel PC ve konsol oyunlarında karşılaşmadıkları bir akıcılığı da deneyimleyebilecekler.  

 

Gerçekçi ayrıntılar ve göz alıcı derinlik 

C745, oyun tutkunlarına kendilerini alanda hissettirecek bir görsel tecrübe için, optik mikro LED art ışığın kullanıcılar tarafından denetim edilmesine de imkan sağlıyor. Aygıtın bölgesel karartma özelliği ise oyuncuların ekranın belirli bölgelerindeki ışık ve gölge istikrarını manuel olarak yapılandırmasına imkan sağlıyor. Bu da kontrast ve renk istikrarını en uygun formda kuran özelliklerden biri olarak öne çıkıyor.  

Daha gerçekçi bir görüntüleme tecrübesini sağlamak için geliştirilen AiPQ Processor 3.0 ise imaj içeriğini tanımlamak ve sınıflandırmak için akıllı algoritmalar kullanıyor. Böylelikle, parlaklık, kontrast, renk ve çözünürlük üzere dört farklı boyuttaki kalite parametreleri, yapay zeka takviyesiyle otomatik olarak ayarlanabiliyor.                    

TCL C745, HDR 1000nit yüksek parlaklık ve %94 DCI-P3 geniş renk gamı dayanağına sahip Dolby Vision özelliği ile sinematik görsellere imza atarken, renk ve parlaklık performansı özelinde de kıymetli bir fark yaratıyor. Bu da ayrıntı ve derinlik arayışındaki oyun tutkunlarına daha gerçekçi bir tecrübe vaat ediyor.

 

Dolby Atmos ile 3D Surround ses deneyimi 

Konu oyun olduğunda, ses tecrübesi de en az görsellik kadar değer kazanıyor. TCL C745, Dolby’nin en yüksek ses sertifikasyonuna sahip Dolby Atmos ile en gerçekçi 3D surround ses tecrübesini sunuyor. Yalnızca sol ve sağ kanalların ötesine geçerek, Dolby Atmos ortamında karıştırılan ve yine optimize edilen sesler, kullanıcıların kendilerini gerçek manada oyunun içinde hissetmelerini sağlıyor. 

Bu değerli ses ve manzara tecrübesi, TCL C745’e IMAX Enhanced sertifikası da kazandırdı. Kalibrasyon, çözünürlük, renk, parlaklık, kontrast ve ses performansında en yüksek standartlardan birini temsil eden bu sertifika ile kullanıcılar kendilerini, her tarafıyla eşsiz bir oyun atmosferinin içinde bulacaklar. 

TCL C745, Bilkom’un yaygın online ve fizikî satış ağında tüketicilerle buluşmaya başladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34