İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Seferihisar’da “Sıfır Atık” seferberliği

Seferihisar Belediyesi sıfır atık projesi kapsamında geri dönüşüm eserlerini getirenlere, okul gereci armağan edecek.

Seferihisar’da “Sıfır Atık” seferberliği
06 Eylül 2023 - 6:48


Seferihisar Belediyesi sıfır atık projesi kapsamında geri dönüşüm eserlerini getirenlere, okul materyali armağan edecek. 11-15 Eylül tarihleri ortasında gerçekleşecek kampanyayla kağıt, plastik ve ambalaj atığı getirenler, okulda kullanabilecekleri birbirinden hoş kırtasiye materyallerine sahip olacak.

Seferihisar Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Baenka Geri Dönüşüm ve Line Geri Dönüşüm işbirliğiyle, gençlerde sıfır atık şuurunu arttırmak gayesiyle değerli bir projeyi hayata geçiriyor. “Geri Dönüşebilir Atıklardan Okul Sıralarına” sloganıyla yola çıkan belediye, 11-15 Eylül tarihleri ortasında “Atığını Getir, Kırtasiye Gerecini Götür” kampanyası başlattı.

 

BİRBİRİNDEN HOŞ ARMAĞANLAR

Seferihisar Belediyesi kampanya kapsamında 50 kilogram ve üzeri kağıt, plastik ve ambalaj atığı getirenlere, okul çantası, kalem kutusu, kurşun kalem ve defter üzere armağanlar verirken, 25 kilogram ve üzeri kağıt, plastik ve ambalaj atığı getirenlere, kalem kutusu seti, 2 adet defter armağan edecek. 10 kilogram ve üzeri kağıt, plastik ve ambalaj atığı getirenlere çeşitli kırtasiye gereçleri, 10 kilogram ve üzeri dokumacılık atığı getirenlere ise çeşitli fotoğraf gereçleri armağan edilecek. Kampanyaya katılmak isteyenler 444 7 743 (dahili: 266) numaralı telefonu arayarak Seferihisar Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü’nden ayrıntılı bilgi alabilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34