İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Sakiler, 30 Ağustos’ta Marmara Park AVM’de

Marmara Park AVM, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Sakiler, 30 Ağustos’ta Marmara Park AVM’de
27 Ağustos 2023 - 1:36


Marmara Park AVM, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Sahne performansları ile dikkat çeken Sakiler kümesi, 30 Ağustos coşkusunu Marmara Park AVM ziyaretçileriyle birlikte yaşayacak. Ziyaretçiler ayrıyeten, gerçekleşecek ışık şovlarıyla görsel bir şölene tanıklık edecek.

20 yılı aşkın deneyimiyle alışveriş merkezi dalının öncü firmalarından olan ECE Türkiye Proje İdare A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Marmara Park AVM, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Sakiler kümesi ile kutlamaya hazırlanıyor. 

“Yalanı Bırak”, “Sürgün Aşkımız”, “Dünyadan Uzak”, “Aşığın Kaderi”, “Canıma Minnet”, “Adımız Ayyaş”, “Selamı Var” üzere tanınan müziklerin sahibi Sakiler; 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın ruhunu da uygun performanslarda sahneleyecek. Marmara Park Açık Aktiflik Alanı’nda, saat 20.00’de başlayacak konser dışında Marmara Park AVM, çeşitli ışık şovlarıyla de ziyaretçilerine farklı ve unutulmaz bir bayram coşkusu yaşatacak.

 

Marmara Park AVM Hakkında:

2012 yılında ziyaretçileriyle buluşan Marmara Park AVM, ECE Türkiye Proje İdaresi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. Merkezi pozisyonu, varlıklı marka karması, sıra dışı mimarisi ile Marmara Park AVM, 4 kat üzerine yayılmış 250 mağazası ve 4 bin araçlık otoparkı ile hizmet vermektedir. Alışveriş merkezi, ulusal ve memleketler arası markaları, Imax teknolojisine sahip sinema salonları, cümbüş alanları, kafe ve restoranları ile tüm ziyaretçilerinin beklenti ve gereksinimlerine karşılık vermektedir. Marmara Park AVM’de ayrıyeten ATM, bebek bakım odası, dinlenme alanları, engelli tuvaletleri, eczane, kuru temizleme, mescit, revir, terzi, engelli ve yaşlı ziyaretçilerin kullanabilmesi için tekerlekli sandalye ve Wi-Fi hizmetleri de bulunmaktadır. Görüntü paylaşım ve toplumsal medya platformu YouTube için ürettiği özgün içeriklerle dijital kimliğini zenginleştiren Marmara Park AVM, Yılın Marka Tecrübesi – Tüketici kısmında Bronz Stevie Ödülü’ne layık görülmüştür. Ziyaretçilerine keyifli vakit geçirmelerini sağlayarak alışverişin ötesinde bir tecrübe sunan Marmara Park AVM, her gün saat 22.00’a kadar hizmet vermektedir.

 

ECE Türkiye hakkında:

2000 yılında İstanbul’da kurulan ECE Türkiye, yönetmekte olduğu yaklaşık 200 alışveriş merkezi ile AVM idaresi alanında Avrupa’nın başkan hizmet sağlayıcı firmalarından biri olan Alman ECE Marketplaces’e bağlı bir şirkettir. Bir yatırım ve tam kapsamlı hizmet firması olan ECE Türkiye, alışveriş merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili mimari ve konsept planlama, proje idaresi, kiralama, AVM ve mülk idaresi, bütçeleme ile finansal ve tüzel hizmetlerin tümünü tek elden sunmaktadır. Firma, bununla birlikte alışveriş merkezlerini bir platform olarak görmekte ve ortak çalışma alanları, sıhhat ve kültür merkezleri, yeme-içme ve cümbüş alanları yahut marka showroom’ları üzere alışveriş harici branş ve işlevleri da entegre ederek bu kompleks yapıların çekim gücünü artırmaktadır. Türkiye’nin en itibarlı alışveriş merkezlerinden olan İstanbul’daki MIPIM Mükafatı sahibi Marmara Park, Aqua Florya, Palladium Ataşehir ve Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Eskişehir’deki Espark, Afyonkarahisar’daki Park Afyon, Bursa’daki Sur Yapı Marka ile Antalya’daki TerraCity ve Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ECE Türkiye tarafından muvaffakiyetle yönetilmektedir. ECE Türkiye’nin konsept planlaması, kiralaması ve açılışları sonrası uzun devirli idaresinden sorumlu olduğu Ankara’daki karma proje Funda Roma ile V Metroway ve V Mall İstanbul projeleri ise inşaat basamağındadır. Türkiye’de 20, Avrupa’da 55 yılı aşkın deneyimi ile ECE, projeye özel sunduğu hizmetleri, yenilikçi konseptleri, güçlü mağaza ve marka karması, profesyonel yaklaşım ve uzmanlığı, müşteri odaklı stratejisi ve yüksek performans bilinirliği ile perakende dalının geleceğine yatırım yapmaktad

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34