İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Remed Assistance’ta üst düzey atama

Kuruluşunun 30. yılını kutlayan Remed Assistance, ortaya koyduğu artı bedelle inanç duyulan, beşere hassas bir asistans şirketi olarak; araç, konut, seyahat ve sıhhat alanında Türkiye ve küresel pazarda büyümeye devam ediyor.

Remed Assistance’ta üst düzey atama
29 Ağustos 2023 - 22:00


Kuruluşunun 30. yılını kutlayan Remed Assistance, ortaya koyduğu artı kıymetle inanç duyulan, beşere hassas bir asistans şirketi olarak; araç, konut, seyahat ve sıhhat alanında Türkiye ve küresel pazarda büyümeye devam ediyor. Bu büyümeye paralel olarak yapılan organizasyonel düzenleme ile Remed Assistance Türkiye sıhhat ve seyahat iş ünitelerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Dr. Murat Keçik getirildi.

Dr. Murat Keçik, Remed Assistance’ta getirildiği Türkiye sıhhat ve seyahat iş ünitelerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı vazifesinde; medikal, tazminat kıymetlendirme, network, operasyon, yurt içi ve yurt dışı satış sonrası hizmetler, iş-pazar geliştirme siyasetlerini destekleyerek seyahat ve sıhhat alanlarında büyüme stratejilerini yönetecek.

Dr. Murat Keçik, 1987 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezuniyetini takiben Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki lisans eğitimini 1993 yılında tamamladı. 1999-2004 yılları ortasında Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Aile Hekimliği uzmanlık eğitimini tamamlayan Dr. Keçik birebir müddet zarfında Yeditepe Üniversitesi Sıhhat Yöneticiliği ve Hastane İdaresi yüksek lisans programına devam etti. Dr. Keçik ayrıyeten LOMA ACS ve ALMI sertifikalarına da sahiptir.

Dr. Murat Keçik meslek hayatına, 1994 yılında Van Merkez İlçe Alaköy Sıhhat Ocağı’nda hekim olarak başladı. 1996 yılında Balıkesir Gömeç Merkez Sıhhat Ocağı’nda Sıhhat Ocağı Sorumlu Tabibi ve İlçe Sıhhat Küme Başkanlığı vazifesini yürüttü. Uzmanlık eğitimi sonrasında 2004 yılında sigorta bölümüne geçerek American Life Hayat Sigorta A.Ş’de 8 yıl müddetince Mutabakatlı Sıhhat Kurumları Müdürlüğü yanı sıra İş yeri Hekimliği, Sıhhat Tazminat & Üretim Tıbbi Danışmanlığı ve Risk Kabul Danışmanlığı vazifelerinde bulundu. 2012 yılından bu yana çalıştığı Remed Assistance Seyahat ve Sıhhat iş ünitesinde Medikal Yönetici olarak misyonunu sürdüren Dr. Murat Keçik vazifesine Türkiye sıhhat ve seyahat iş ünitelerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34