İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Rektör Prof. Dr. Budak “Ziraat, Orman ve Su Ürünleri Konseyi Başkanı” Oldu

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak; Üniversitelerarası Konsey tarafından, Ziraat, Orman ve Su Eserleri fakültelerinin dekanlarından oluşan “Ziraat, Orman ve Su Eserleri Konseyi” lideri olarak seçildi.

Rektör Prof. Dr. Budak “Ziraat, Orman ve Su Ürünleri Konseyi Başkanı” Oldu
24 Eylül 2023 - 23:48


Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak; Üniversitelerarası Heyet tarafından, Ziraat, Orman ve Su Eserleri fakültelerinin dekanlarından oluşan “Ziraat, Orman ve Su Eserleri Konseyi” lideri olarak seçildi. 4 yıllığına vazifeye seçilen Rektör Prof. Dr. Budak, “ Bu değerli vazifenin şahsıma tevdi edilmesinden epey onur duydum. YÖK Liderimiz sayın Prof. Dr. Erol Özvar’a ve Üniversitelerarası Kurul’a idaresine şahsım ve üniversitem ismine teşekkür ediyorum” dedi.

Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, “Ziraat, Orman ve Su Eserleri Kurulu, ilgili fakültelerde kurulacak anabilim ve bilim kısımları ve çeşitli mevzularla ilgili Üniversitelerarası Kurul’a görüş bildiriyor. Vazife süremiz boyunca, yüksek öğretim kurumlarımızın gelişmesi ve dünya ile rekabet güçlerinin artırılması amacıyla atılacak adımlara katkı sunacağız.” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34