İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

“Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör” yeni rekorlara imza atmak için 29 Aralık’ta sinemalarda!

Türkiye’nin sevilen çizgi sineması Rafadan Tayfa yeni sinemasıyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

“Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör” yeni rekorlara imza atmak için 29 Aralık’ta sinemalarda!
24 Eylül 2023 - 22:12


Türkiye’nin sevilen çizgi sineması Rafadan Tayfa yeni sinemasıyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Serinin dördüncü sinemasında geçmişin ve geleceğin tam ortasında “dev” bir maceraya atılan kahramanlarımız, “Yüzyılın İcadı” olan dev robot Hayrimatör’ü kurtarmak için bir ortaya gelecektir. 

“Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör”, 29 Aralık’ta vizyonda olacak.

Animasyon kısmında sayısız rekora sahip olan İSF Studios’un Rafadan Tayfa serisinin son filmi “Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör”29 Aralık 2023’te beyazperdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 

İlk üç sinemasıyla milyonlara ulaşan serinin heyecanla beklenen dördüncü sinemasında Rafadan Tayfa bu kere, Casus ve adamları tarafından denetimden çıkarılmış olan Hayrimatör’ü kurtarmak için bir ortaya gelir.

Uzaya çıkan en genç insan olan Hayri, hayli meşhur olmuş; üstün zekâlı öğrencilerin alındığı bir bilim teknik okuluna kabul edilmiştir. Artık mahallede çok az vakit geçiriyor, vaktinin birçoklarını kendi tabiri ile “Yüzyılın İcadı” olan dev robot Hayrimatör’e harcıyordur.

Hayri, bir mühendislik olağanüstüsü olarak tasarladığı halde Hayrimatör’ü çalıştıracak güç kaynağını bir türlü elde edememiştir. Uzaylı kahramanımız Zobi’nin dayanağıyla Hayrimatör’ü çalıştırmayı başarır; fakat berbatlar icadın peşine düşer. İcadın berbatların ele geçirmesi halinde, tüm dünya büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalacaktır. Hayri, Kâmil, Akın, Sevim, Hale ve Mert’i bu sefer hiç olmadığı kadar kuvvetli bir misyon beklemektedir.

Filmin direktörlüğünü serinin öbür üç sinemasını de yönetmiş olan İsmail Fidan yapıyor.   Fidan birebir vakitte sinemanın müziklerinin de imalcisi.  Senaryosunu ise İstek Yurtseven kaleme alıyor.

İlk sineması “Rafadan Tayfa: Dehliz Macerası” 2 milyon, “Rafadan Tayfa: Göbeklitepe” 3,5 milyon ve üçüncü sineması “Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa” ile 2 milyon 850 bin seyirciye ulaşan seri, Galaktik Tayfa ile birebir vakitte tüm kategorilerde 2023’ün en çok izlenen sinema sineması olmuştu.

Dağıtımını TME Films’in üstlendiği “Rafadan Tayfa: Hayrimatör”, 29 Aralık’ta sinemalarda olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34