İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Okulların ilk gününde Büyükşehir Zabıtası görev başında olacak

Büyükşehir Zabıta grupları, 11 Eylül Pazartesi günü İzmit ve Gebze’deki okul önlerinde 20 işçiyle vazife başında olacak

Okulların ilk gününde Büyükşehir Zabıtası görev başında olacak
07 Eylül 2023 - 4:24


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta grupları, 11 Eylül Pazartesi günü başlayacak eğitim-öğretim devrinin birinci gününde okul önlerinde 20 işçiyle vazife başında olacak.

 

ZABITA OKUL ÖNLERİNDE

11 Eylül Pazartesi günü itibariyle 2023-2024 eğitim-öğretim yılı başlayacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Grupları okulların birinci gününde öğrencilerin güvenliği için trafiğin ağır olduğu bölgelerde misyon başında olacak.

 

20 ÇALIŞANLA SAHADA

Emniyet Müdürlüğü takımlarıyla müşterek vazife yapacak olan Zabıta grupları, İzmit ve Gebze’de 20 çalışanla yer alacak. Takımlar okul önleri ve trafiğin ağır olduğu ana caddelerdeki kritik noktalarda, öğrencilerin giriş ve çıkış saatlerinde gerekli güvenlik değerlerini alacak.

 

TRAFİK AKIŞI

Okulların birinci gününde öğrencilerin ulaşımını kolaylaştıran ve can güvenliğini sağlayacak olan Büyükşehir Zabıtası, birebir vakitte trafik akışının sekteye uğramaması için de misyon yapacak. Emniyet üniteleriyle koordineli bir halde çalışacak olan Zabıta grupları, gün boyunca vazifesini sürdürecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34