İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Naras köprüsüne sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ta Naras köprüsüne ve küme yolunun gereksinim olan kısımlarına sıcak asfalt dökümü gerçekleştirdi. 

Naras köprüsüne sıcak asfalt
25 Eylül 2023 - 0:48


Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ta Naras köprüsüne ve küme yolunun muhtaçlık olan kısımlarına sıcak asfalt dökümü gerçekleştirdi. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışma kapsamında Manavgat’ın Oymapınar güzergahında bulunan ve çok sayıda mahallenin yanı sıra İbradı ilçesinin de geçiş güzergahında bulunan Naras Köprüsü yenilendi. 13 metre genişliğinde, 33 metre uzunluğunda olan yeni köprü kısa müddette tamamlandı. Naras Köprüsü’nde yaklaşık 23 milyon TL’ye mal olan yenileme çalışmasının akabinde sıcak asfalt süreci yapıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı grupları tarafından sıcak asfaltla kaplanan yolda şoförler için inançlı ve konforlu bir ulaşım imkanı sağlandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34