İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Nagarro + MBIS, “Rise with SAP” ile, İşletmelerin Daha Hızlı Büyümesine Yardımcı Olacak Fırsatlar Sunuyor

Türkiye’nin birinci SAP Gold Partner’ı Nagarro + MBIS, işletmelere dijital dönüşümde dallarında başkan pozisyona gelmeleri için yenilikçi yaklaşımıyla yol çiziyor

Nagarro + MBIS, “Rise with SAP” ile, İşletmelerin Daha Hızlı Büyümesine Yardımcı Olacak Fırsatlar Sunuyor
20 Eylül 2023 - 23:24


Türkiye’nin birinci SAP Gold Partner’ı Nagarro + MBIS, işletmelere dijital dönüşümde dallarında önder pozisyona gelmeleri için yenilikçi yaklaşımıyla yol çiziyor. “Rise with SAP” ile şirketlere daha akıllı kararlarla süratli aksiyon almaları istikametinde fırsat sunarken orta ve uzun vadede ise tasarruf sağlıyor.

 

Özellikle pandemi sonrasında dijital dönüşüme şirketler tarafından artan taleple birlikte bulut bilişim teknolojileri pazarı süratli bir büyüme gösterdi. Bulut bilişim hizmetleri, data ve analitikte inovasyonun birincil kaynağı olması, düşük maliyeti, kolay ölçeklenebilirliği, yeniliklere süratle adapte olabilmesi, kolay standardizasyonu üzere özellikleriyle işletmelerin dijitalleşme süreçlerinde en çok uygulanan tahliller ortasında yer alıyor. Nagarro + MBIS, “Rise with SAP” ile, bu alandaki tecrübesi sayesinde, işletmelerin daha süratli büyümesine yardımcı olacak fırsatlar sunuyor.  

 

Daha süratli ve akıllı kararlar almayı destekliyor

Nagarro + MBIS, ERP bilgi ve süreçlerini bulut teknolojilerine taşıma etabında işletmelerin yanında olurken, bu uygulama ile şirketlerin dijital dönüşümünü hızlandırmalarına, daha stratejik kararları daha süratli almalarına yardımcı oluyor. İşletmelerin bilgileri daha uygun manalandırarak efektif bir halde yönetmelerine yardımcı olan Rise with SAP, gerçek vakitli olarak iş bilgilerine erişmelerini ve bu bilgilere anında karşılık vermelerini sağlayarak süratli reaksiyon verme yeteneğini de artırıyor. Bunun yanı sıra “İş Süreci Zekası” özelliğiyle süreçleri takip etme, tahlil etme ve geliştirmek için araç ve hizmetler sunarak verimsiz alanların belirlenmesi ve operasyonların optimize edilmesine yardımcı oluyor. “SAP İş Ağı” ile işletmelerin tedarikçiler, lojistik sağlayıcılar, bankalar ve iş ortakları ile tek bir platformda buluşmasına imkân veriyor. Böylelikle iş birliğini destekleyerek süreçleri kolaylaştırıp gerçek vakitli tedarik zinciri görünürlüğü sağlıyor. 

 

İşletmelerin daha süratli büyümesini desteklemek için tasarlanan “Rise with SAP”, gereksinimlere nazaran özelleştirilebilir bir dönüşüm haritası sunarak esneklik ve ölçeklenebilirlik planları yapmaya imkân sunuyor. Uygulama, meselesiz bir bulut tecrübesiyle kolaylaştırılmış satın alma, idare süreçleri ve periyodik güncellemelerden yararlanılabilmeyi de sağlıyor.

 

Sürdürülebilirlik gayelerine ulaşmada da kıymetli bir rol oynayan uygulama, kaynak tüketimini optimize ederek çevresel etkiyi azaltıp toplumsal sorumluluk gayelerini karşılama konusunda da kolaylık sunuyor. Hatta iş uygulamalarını BM Sürdürülebilir Kalkınma Maksatları ile uyumlu hale getirebiliyor.

 

Orta ve uzun vadede tasarruf sağlıyor

 

Nagarro + MBIS Genel Müdürü Cenk Salihoğlu, “Rise with SAP” ile işletmelere dijitalleşme seyahatlerinde bulut bilişimin ölçeklenebilirlik, esneklik ve yenilik üzere avantajlarından yararlanabilecekleri tahlil imkânı tanıyoruz. Verilere dayalı olarak daha akıllı kararlar almalarına ve dallarında rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyoruz” dedi. 

 

Nagarro + MBIS ve SAP Türkiye, 27 Eylül’de şirketlerin 6 ayda nasıl akıllı işletmelere dönüştürülebileceğinin ayrıntılarıyla anlatılacağı bir webinar düzenleyecek.  “GROW with SAP İle Süratle Dijitalleşen Akıllı İşletmeler” başlıklı webinarda Nagarro + MBIS Satış Yöneticisi Tamer Taşdelen ve SAP Public Cloud Tahlil Uzmanı Aygen İrten, iştirakçileri dijitalleşme yolcuğundaki püf noktaları hakkında bilgilendirecek. Webinara mbis.com.tr/etkinlik/sap-public-cloud-uygulamalari/ adresinden kayıt yaptırılabiliyor.

 

Nagarro + MBIS Hakkında

Bilgi teknolojileri kesiminde Türkiye’nin birinci SAP Gold Partner’i MBIS, dijital mühendislik alanında dünya önderi Nagarro’nun global ağına dahil olarak Nagarro + MBIS ismiyle faaliyetlerine devam ediyor. Müşterilerine SAP danışmanlığının yanı sıra bundan sonra dijital mühendislik alanında da daha geniş vizyonla hizmet vermeye başlayan Nagarro + MBIS, hem iç pazarda hem de global pazarlarda şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerini muvaffakiyetle yönetmek için yenilikçi tahliller sunuyor. Nagarro + MBIS, hizmet sunduğu 450 müşterisinin akıllı kuruluş yapılanmasını oluşturmasına ve dallarının geleceğini inşa etmesine dayanak oluyor. Bölümler ortası temel süreçlerdeki uzun vadeli SAP tecrübesinin yanı sıra, birçok sanayi, üretim ve kamu hizmetlerinde öne çıkan bir bilgi birikimine sahip Nagarro, 35 ülkede 19.500 çalışanla hizmet veren global bir SAP danışmanlık ve dijital mühendislik şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34