İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Monster Notebook KKTC pazarında online satışa başladı

Yurt içindeki faaliyetlerinin yanı sıra Dubai ve İngiltere ofisi ile Kıbrıs ve Berlin’deki fizikî mağazaları üzerinden yurt dışı operasyonlarını yürüten Monster Notebook, KKTC genelinde online satışlarının başladığını duyurdu.

Monster Notebook KKTC pazarında online satışa başladı
31 Ağustos 2023 - 22:24


Yurt içindeki faaliyetlerinin yanı sıra Dubai ve İngiltere ofisi ile Kıbrıs ve Berlin’deki fizikî mağazaları üzerinden yurt dışı operasyonlarını yürüten Monster Notebook, KKTC genelinde online satışlarının başladığını duyurdu. Şirketin Kıbrıs’ta başlattığı online satış operasyonu, Monster Notebook’un ömür uzunluğu fiyatsız bakım garantisi ve teknik servis hizmetlerini de kapsıyor.

Türkiye’de oyun bilgisayarı pazarının en tanınan markası olan Monster Notebook, eserlerini Kıbrıs genelinde online satışa açtığını duyurdu. Güç ve performansa dayalı eserlerinin yanında sıra dışı satış sonrası takviye uygulamaları ile yerli ve yabancı rakiplerinden ayrışan marka, ayrıyeten ömür uzunluğu fiyatsız bakım garantisi ve teknik servis hizmetlerinin tümünü Kıbrıs’ta online satış kanalını tercih eden oyunseverlerin erişimine sundu.  Monster Notebook, bu sayede online alışverişi tercih eden kullanıcıların da en yeni bilgisayar ve aksesuar eserlerine ulaşmasını ve oyun ekosistemini giderek kusursuzlaştıran inovasyonlarla buluşmasını sağlıyor.  

“Garanti mühletleri ve ömür uzunluğu bakım hizmetlerimiz Türkiye ile birebir tıpkı işliyor”

2016 haziran ayından bu yana KKTC’nin Lefkoşa ilçesinde fizikî mağazayla hizmet verdiklerini lisana getiren Monster Notebook Küresel Pazarlama Yöneticisi Birol Sülük, Türkiye’de muvaffakiyetle yürüttüğümüz satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti siyasetimizi Kıbrıs’ta da en üst seviyede yürütmekteyiz. Yeni eser satışlarımızın yanında ek olarak satış sonrası teknik takviye grubumuzla Kıbrıs’ta faaliyet gösteriyoruz. Eserlerimizin 2 yıl garantisi var ve ömür uzunluğu fiyatsız bakım hizmetimizden tüm Monster kullanıcıları yararlanabiliyor. Garanti ve ömür uzunluğu bakım hizmetlerimiz Türkiye ile teğe bir tıpkı işliyor. Yeni operasyonumuzla Kıbrıs genelinde tüm eserlerimizi online satışa açmış bulunuyoruz. Sistemimiz online kanalımızı tercih eden Kıbrıslı tüketiciler için de birebir prensiplerle ilerleyecek” dedi.  

Cihazların yüksek performansı kullanım müddetince devam ediyor 

Ömür uzunluğu bakım garantisinin kapsamı hakkında da bilgi veren Birol Sülük, “Kullanıcılarımız, ömür uzunluğu bakım garantisi hizmetimizle aygıtlarını her 6 ayda bir teknik servislerimize getirip, termal macun değişimi, kasa içi paklık ve fan paklığı üzere süreçlerden fiyatsız faydalanabiliyor. Böylelikle hem eserin kullanım ömrü artıyor hem de kullanım mühleti boyunca tıpkı yüksek performansı vermesi sağlanıyor. Ayrıyeten, kullanıcılarımız satın aldıkları eserin RAM ve SSD üzere donanımlarını vakit içinde değiştirmeyi dilek ederse bu değişikleri eser garantisi bozulmadan gerçekleştirebiliyorlar.”  ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34