İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Gaziler Günü Mesajı

19 Eylül Gaziler Günü; ülkenin savunması, vatanın parçalanamaz bütünlüğü, milletin birlik ve beraberliği için uğraş eden, malul ya da muharip gazi olmuş aziz gazilerimiz için en değerli günlerden birisidir.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın Gaziler Günü Mesajı
19 Eylül 2023 - 1:12


19 Eylül Gaziler Günü; ülkenin savunması, vatanın ayrılamaz bütünlüğü, milletin birlik ve beraberliği için çaba eden, malul ya da muharip gazi olmuş aziz gazilerimiz için en değerli günlerden birisidir. Kahraman gazilerimize verilen değerin tabiri olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 19 Eylül 1921’de Mustafa Kemal Atatürk’e “Gazi” unvanının verildiği günün yıl dönümünü “Gaziler Günü” olarak kutlamaktayız.

Çanakkale’de, Sakarya’da, Dumlupınar’da, Kore’de, Kıbrıs’ta ve 30 yılı aşkın bir müddettir ülkemizin çeşitli bölgelerinde terör örgütlerine karşı verilen uğraşta kendilerini mazlumların, garibanların, çocukların önüne siper eden, bu aziz vatan uğrunda gösterdikleri fedakarlıklarla hepimizin gözlerini yaşartan kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu his ve niyetlerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere; hayatlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazilik mertebesi ile onurlanmış kahraman gazilerimize de sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34