İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Küçükçekmece Belediyesi Eğitim Akademisi yeni dönem kayıtları başladı

Küçükçekmece Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen fiyatsız sanat ve meslek edindirme kursları yeni devir kayıtları başladı.

Küçükçekmece Belediyesi Eğitim Akademisi yeni dönem kayıtları başladı
03 Eylül 2023 - 0:12


Küçükçekmece Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen fiyatsız sanat ve meslek edindirme kursları yeni devir kayıtları başladı.

Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Eğitim Akademisi, 2023-2024 eğitim öğretim yılında çocuk ve yetişkin olmak üzere iki farklı kategoride ve 42 farklı branşta eğitim verecek. İştirakçilere eğitim sonunda onaylı iştirak dokümanı verilecek.

 

42 farklı branşta eğitim verilecek

Eğitim Akademisi bünyesinde,  Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi, Cennet Kültür ve Sanat Merkezi, Atakent Kültür ve Sanat Merkezi, Kemal Paşa Semt Konağı ve İstasyon Gençlik ve Gelişim Merkezi’nde her yaştan bireye özel branşlarda eğitim verilecek. Yetişkinlere yönelik meslek edindirme ve şahsî gelişim; çocuk ve gençlere ise sorun çözme maharetlerini geliştirmek, analitik ve yaratıcı fikre yönlendirmek maksadıyla farklı branşlarda eğitim verilecek.

Kurslarda yetişkinlere yönelik; bağlama, tambur, yağlı boya fotoğraf, takı üretim teknikleri, İngilizce A1, Almanca A1, bilgisayar işletmenliği ofis programları, okuma yazma, aşçı çırağı ve şahsî gelişim branşlarında; 8-17 yaş aralığındaki öğrencilere ise alanında uzman eğitmenler tarafından piyano, bağlama, gitar, yaratıcı drama, Türk işaret lisanı, görsel sanatlar atölyesi, fotoğraf sanatı eğitimi, P4C(çocuklara felsefe), mutfak atölyesi ve satranç üzere alanlarda eğitimler verilecek.

 

Son müracaat tarihi 8 Eylül

Sınırlı sayıda kontenjanın bulunduğu eğitim akademisi kurslarına kayıt için son tarih 8 Eylül. Kayıt yaptırmak isteyenler, ilçede bulunan Kültür Merkezleri, Kemalpaşa Semt Konağı ve İstasyon Mahallesi Gençlik Gelişim Merkezi’ne; 1 adet vesikalık fotoğraf ve 1 adet kimlik fotokopisi ile müracaatta bulunabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34