İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Korku Seansı evreninin en büyük kötülüğü geri dönüyor!

2 milyar dolarlık dev Endişe Seansı kozmosunun en yüksek hasılat yapan sineması Dehşetin Yüzü devam sinemasıyla beyazperdede seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Kaygı sineması hayranlarının heyecanla beklediği The Nun 2 | Dehşetin Yüzü 2,  8 Eylül’de sinemalarda!

Korku Seansı evreninin en büyük kötülüğü geri dönüyor!
06 Eylül 2023 - 11:12


2 milyar dolarlık dev Kaygı Seansı kozmosunun en yüksek hasılat yapan sineması Dehşetin Yüzü devam sinemasıyla beyazperdede seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Dehşet sineması hayranlarının heyecanla beklediği The Nun 2 | Dehşetin Yüzü 2,  8 Eylül’de sinemalarda!

Korku Seansı kozmosunun 366 milyon dolardan fazla hasılatla en çok kazanan filmi Dehşetin Yüzü devam sineması seyirciyle buluşuyor. Dünya çapında hit olan sinemanın devamı “Dehşetin Yüzü 2”, Rahibe Irene’in şeytan rahibe Valak ile bir sefer daha yüz yüze gelmesini mevzu alıyor.  1956 yılının Fransa’sında geçen kıssada bir rahibin öldürülmesinin akabinde kötülük yayılıyor…

Rahibe Irene rolüne geri dönen Taissa Farmiga’ya, Jonas Bloquet, Storm Reid, Anna Popplewell ve Dehşetin Yüzü’ndeki rolünü yine üstlenen Bonnie Aarons eşlik ediyor.  Kadrosunda birbirinden yetenekli memleketler arası oyuncu takımı bulunan sinemanın direktör koltuğunda The Conjuring: The Devil Made Me Do It sinemasının de direktörlüğünü yapan Michael Chaves oturuyor. Senaryosunu Ian Goldberg, Richard Naing ve Akela Cooper’un birlikte kaleme aldığı sinemanın kıssası Cooper’a, içinde yer alan karakterler ise James Wan ve Gary Dauberman’a ilişkin.

Daha evvelki tüm “Korku Seansı” sinemalarında olduğu üzere sinemanın yapımcılığını Peter Safran ve James Wan ortaklaşa üstleniyor. Dehşetin Yüzü 2’nin uygulayıcı yapımcılığını ise Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Gary Dauberman, Michael Clear, Judson Scott ve Michael Polaire birlikte gerçekleştiriyor.

Chaves’e kamera gerisinde eşlik eden isimler şöyle: İmaj idaresinde Tristan Nyby, üretim dizaynında Stéphane Cressend, kurguda Gregory Plotkin, görsel efektler üretiminde Sophie A. Leclerc ve kostüm dizaynında Agnès Béziers. Sinemanın müziği bestekar Marco Beltrami’nin imzasını taşıyor.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği “Dehşetin Yüzü 2”, 8 Eylül’de sinemalarda olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34