İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Kınık’ta 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlanacak

İzmir’in Kınık Belediyesi, Poyracık Hizmet Binası önünde 30 Ağustos Zafer Bayramını sanatçı Ebru Yaşar’ın iştirakleriyle kutlayacak.

Kınık’ta 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlanacak
28 Ağustos 2023 - 10:24


İzmir’in Kınık Belediyesi, Poyracık Hizmet Binası önünde 30 Ağustos Zafer Bayramını sanatçı Ebru Yaşar’ın iştirakleriyle kutlayacak. Kınık Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlamak için hummalı bir biçimde çalışmalarını sürdürüyor.

Kınık Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramını Ebru Yaşar’ın da iştirakleriyle kutlayacak. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşku ile kutlamak için hazırlıklar yaptıklarını söz eden Kınık Belediye Lideri Dr. Sadık Doğruer, ‘‘Vatanın ayrılamaz bütünlüğü için birlik ve beraberlik içerisinde verilen çabanın akabinde kazanılan büyük zaferin 101. yıl dönümünde hemşerilerimize hoş bir program hazırlıyoruz. Ülke topraklarımızın düşman işgalinden kurtuluşunu kutlayacağımız zafer günü kutlama etkinliğimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.’’ dedi.

Ebru Yaşar’ın iştirakleri ile gerçekleştirilecek olan Zafer Haftası kutlamalarının 28 Ağustos’taki programı saat 21:00’da Poyracık Hizmet Binası önünde gerçekleştirilecek konser ile son bulacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34