İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Kemer’de Yol ve Kaldırım Çalışmaları

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, ilçe genelinde yol ve kaldırım çalışmalarına orta vermeden devam ediyor

Kemer’de Yol ve Kaldırım Çalışmaları
20 Eylül 2023 - 22:48


Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü grupları, ilçe genelinde yol ve kaldırım çalışmalarına orta vermeden devam ediyor.

Göynük Mahallesi 3129 sokakta yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren belediye grupları, kaldırım ve reglaj çalışmalarının devam ettiği Kuzdere Mahallesi Çaybaşı Caddesi’nde de sıcak asfalt çalışmalarına hazırlanıyor.

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, ilçe genelinde yol ve kaldırım çalışmalarının son süratiyle sürdüğünü söyledi.

Kemer halkına en yeterli formda hizmet etme çabası içerisinde olduklarına işaret eden Lider Topaloğlu, “Halkımız için üretmeye ve hizmet etmeye devam ediyoruz. Kemerimizin her köşesini, daha çağdaş bir görünüme kavuşturuyoruz. Çalışmalarımızı en kısa müddette tamamlayarak halkımızın kullanımına kazandıracağız. Yaptığımız çalışmalar sırasında verdiğimiz rahatsızlık nedeniyle de halkımızdan özür diliyoruz.” dedi.

Öte yandan belediye takımları, Ulupınar Mahallesi Alasini mevkisinde yağmur nedeniyle yola dökülen toprağı temizleyerek yolu trafiğe açtı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34