İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Karabağlar’da Hayvan Kısırlaştırmaları Devam Ediyor

Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün Uğur Mumcu Parkı içinde bulunan Üçyol Hayvan Sıhhati Merkezi’nde kısırlaştırmalar aralıksız devam ediyor

Karabağlar’da Hayvan Kısırlaştırmaları Devam Ediyor
18 Eylül 2023 - 8:36


Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün Uğur Mumcu Parkı içinde bulunan Üçyol Hayvan Sıhhati Merkezi’nde kısırlaştırmalar aralıksız devam ediyor. Karabağlar Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılan çalışmalar sonucunda randevu ile getirilen sahipsiz kedilerin kısırlaştırmaları süratle gerçekleştiriliyor.
Karabağlar Belediyesi ilçe hudutları içinde vatandaşlar “kbweb2.karabaglar.bel.tr/InoApp/vet/User” adresinden randevu alarak, sahipsiz kedilerin steril bir ortamda kısırlaştırılmalarını sağlayabiliyor. Uğur Mumcu parkı içerisinde bulunan Üçyol Hayvan Kısırlaştırma Merkezi ana arterlere ve ulaşım merkezlerine yakın olması nedeniyle hayvanseverler tarafından en çok tercih edilen noktaların başında geliyor.
Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Üçyol Hayvan Sıhhati Merkezi’nin dışında Nazım Hikmet ve Uzundere Hayvan Sıhhati merkezlerinde de kısırlaştırma süreçleri hafta içi mesai saatlerinde devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34