İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Karabağlar’da asfalt çalışmaları hız kesmedi

Asfaltlama dönemini en düzgün formda kıymetlendirmek için aylardır alanda olan Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü grupları, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Karabağlar’da asfalt çalışmaları hız kesmedi
02 Eylül 2023 - 23:00


Asfaltlama dönemini en yeterli formda pahalandırmak için aylardır alanda olan Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü grupları, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gruplar, eylül ayının birinci günlerinde de Üçkuyular Mahallesi’nde serim gerçekleştirdi. 12 Sokak 65/1 ve 65/2’deki çalışmaları Karabağlar Belediye Lideri Muhittin Selvitopu da denetledi.

Üçkuyular Mahalle Muhtarı Mualla Candaş’ın eşlik ettiği incelemede Lider Selvitopu, mahalledeki vatandaşlarla sohbet etti. Talep ve teklifleri dinleyen Lider Selvitopu, takımlara kolaylıklar diledi.

Bu yıl başarılı bir asfaltlama dönemi geçirdiklerini ve mümkün olduğunca daha çok sokakta serim yapmaya uğraş ettiklerini belirten Lider Selvitopu, “Sezon öncesi gerekli hazırlıkları, stokları yapmanın faydasını gördük. Çalışmalarımız birinci günkü süratiyle sürüyor. Dönem sonuna kadar da tıpkı formda devam edecek” dedi.

Başkan Selvitopu, asfaltmaların Karabağlar Belediyesi’nin kendi takımları ve son teknoloji araçlarıyla, tekniğine uygun halde yapıldığını da hatırlattı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34