İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İstanbul Senin uygulaması 2,5 milyonun cebinde!

İBB’nin sunduğu hizmetleri tek çatı altında toplayan ‘İstanbul Senin’ uygulaması, İstanbullulardan ağır ilgi görüyor. Yaklaşık 2,5 milyon kişinin kullanımına erişen uygulama, Türkiye’nin en yaygın kullanımlı ‘Süper Uygulaması’ oldu.

İstanbul Senin uygulaması 2,5 milyonun cebinde!
27 Ağustos 2023 - 1:48


İBB’nin sunduğu hizmetleri tek çatı altında toplayan ‘İstanbul Senin’ uygulaması, İstanbullulardan ağır ilgi görüyor. Yaklaşık 2,5 milyon kişinin kullanımına erişen uygulama, Türkiye’nin en yaygın kullanımlı ‘Süper Uygulaması’ oldu.

İstanbul’un dijital dönüşüm seyahatinin değerli bir adımı olan ‘İstanbul Senin’ uygulaması, 2,5 milyon kişinin kullanımına erişti. 

TEK UYGULAMAYLA BÜTÜN HİZMETLER ELİNİZDE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerinin sunduğu hizmetleri tek çatı altında bir ortaya getiren bu uygulama tıpkı vakitte Türkiye’nin en yaygın kullanımlı ‘Süper Uygulaması’ haline geldi.

Şehirlerin dijital dönüşümü alanında birçok mükafata layık görülen “İstanbul Senin”,   İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sahipliğinde KOBİL’in teknolojik altyapısı ile hayata geçiriliyor.

İstanbul Senin ile ulaşımdan fatura ödemelerine, fiyatsız İBB Wi-Fi hizmetinden otobüs saatlerine, fiyatsız aktiflik biletlerinden toplumsal takviye müracaatlarına kadar geniş bir yelpazedeki hizmetleri tek uygulamadan İstanbullulara ulaştırıyor.

İstanbul Senin’de öne çıkan hizmetler şöyle:  

  • İş Orta İş Bul 120 binin üzerinde şahsa özel dalda iş imkânı sağladı.
  • Enstitü İstanbul İSMEK ile 500 binden fazla İstanbullu fiyatsız kurs ve eğitimlere kayıt oldu. 
  • 10 bin üzerindeki İBB WİFİ noktasına her gün 100 binden fazla sefer İstanbul Senin üzerinden tek tıkla bağlanılıyor. Üstelik bu servisle aylık 60GB internet erişim hakkı kazanılıyor.  
  • Her gün on binlerce otobüs kullanıcısı “Otobüsüm Nerede” küçük uygulaması ile otobüsünün durağa ne vakit geleceğini görebiliyor“Nasıl Giderim” küçük uygulamasında toplu ulaşım ile kendilerine en süratli rotayı oluşturabiliyor.
  • Binlerce İstanbullu fiyatsız olarak konser ve etkinliklere fiyatsız davetiye hakkı elde etti.
  • Dijital Tahlil Merkezi hizmeti veren “Canlı Destek” küçük uygulaması ile 150 binin üzerinde İstanbullu sorularına süratli karşılık aldı. 
  • Ayda 600 binden fazla haneye giren Hamidiye Su, online sipariş kanalını bu platformda hizmete sundu. 
  • İGDAŞ ve İSKİ gibi değerli kurumlar fatura ödemelerini İstanbul Senin uygulaması ile süratli ödemeye açtı. Farklı birçok hizmeti bu kanaldan vermeye başladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34