İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

HEP-SEN Gündeme Getirdi, İşte Skandal Hastane Yemek Fotoğrafları ! 

Hastanelerden Skandal Yemek Fotoğrafları Geliyor !!!

HEP-SEN Gündeme Getirdi, İşte Skandal Hastane Yemek Fotoğrafları ! 
27 Ağustos 2023 - 22:36

Hemşireler ve Tüm Sıhhat Profesyonelleri Sendikası (HEP-SEN), İstanbul’daki kamu hastanelerinde yaşanan yemek skandalını açıklamasının akabinde bir çok hastaneden, “Bu kadar da olmaz dedirten” yemek fotoğrafları gelmeye başladı. 

HEP-SEN Gündeme Taşıdı 

HEP-SEN geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısı ile kamu hastanelerindeki yemek skandalına dikkat çekti. Tuzsuz, soğuk bir halde sıhhat personelllerine sunulan yemeklerin durumunu ortaya koyan HEP-SEN, öte yandan birtakım devlet hastanelerinde yemeklerin kanserojen köpük tabaklarla taşındığının gündeme taşıdı. HEP-SEN yetkilileri, İstanbul Vilayet Sıhhat Müdürlüğü ve Sıhhat Bakanlığı’nı acil tedbir almaya davet ederken, güç geçinen sıhhat çalışanlarının yemeklerde yaşanan meseleler nedeniyle dışarıdan yemek söylemek zorunda kaldığını tabir etti. 

İstanbul’da bir kamu hastanede çadır yemekhanesinde yemek yeniyor

Skandal Yemek Fotoğrafları !

Durum vahim !  Murat Dilmener Yerleşkesinde ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde yemekler soğuk ve tuzsuz, kanserojen köpük tabaklarla servis ediliyor. Lezzetsiz yemekler nedeniyle işçi dışarıdan yemek söylüyor. Bu vehametin HEP-SEN tarafından gündeme gelmesinin akabinde, Bilim ve Sıhhat Haber Ajansı’na (BSHA), kamu hastanelerinden skandalı bir kere daha ortaya koyan yemek fotoğrafları gelmeye başladı. (BSHA – Bilim ve Sıhhat Haber Ajansı) 

HEP-SEN Gündeme Getirmişti ! 

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34