İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Fort Solis’in de Dahil Olduğu 8 Yeni Oyun DLSS Güncellemesi Alıyor

Geçtiğimiz hafta NVIDIA, Gamescom 23 etkinliğinde DLSS 3.5 ile Işın Yapılandırma (Ray Reconstruction) özelliklerini içeren bir dizi değerli duyuru yaptı.

Fort Solis’in de Dahil Olduğu 8 Yeni Oyun DLSS Güncellemesi Alıyor
30 Ağustos 2023 - 21:12


Geçtiğimiz hafta NVIDIA, Gamescom 23 etkinliğinde DLSS 3.5 ile Işın Yapılandırma (Ray Reconstruction) özelliklerini içeren bir dizi kıymetli duyuru yaptı. Birebir vakitte şirket Alan Wake 2, Call of Duty: Çağdaş Warfare III, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Fortnite, Half-Life 2 üzere oyunlarla ilgili haberleri de duyurmuştu. NVIDIA’nın DLSS ivmesi sürat kesmeden devam ediyor. 

Bu hafta DLSS 3 ile Fort Solis’in piyasaya sürülmesinin yanı sıra Delta Force: Hawk Ops ve Project Mugen’in DLSS 3 dayanağıyla ile piyasaya sürüleceği duyuruldu.

Ayrıca, Daymare:1994 Sandcastle, F1Ⓡ Manager 2023 ve SPRAWL üzere oyunlar şu an DLSS 2 takviyesiyle piyasaya sürülüyor. 

Black Myth: Wukong, The First Descendant, Project Mugen ve Warhaven üzere DLSS takviyeli oyunlardan yeni fragmanlar da yayınlandı.

 

Fort Solis, DLSS 3 Performans Takviyesi Aldı 

Fort Solis, Fallen Leaf, Black Drakkar Games ve Dear Villagers tarafından piyasaya sürülen Mars’ta geçen tek oyunculu bir üçüncü şahıs tansiyon oyunudur. Oyun, DLSS 3 takviyesiyle geliyor. DLSS 3, tüm ayarlar en üst düzeyde olduğunda 4K çözünürlükte kare suratını ortalama olarak 2.9 kat artırıyor. 

Unreal Engine 5, Lumen ile geliştirilmiş aksiyon-gerilim oyunu sırf DLSS 3’ü desteklemekle kalmıyor, vakitte NVIDIA’nın üretken yapay zeka dayanaklı Audio2Face teknolojisini kullanarak ses kaynağından yüz animasyonları oluşturuyor. Bu teknoloji sanayi standardı uygulamalarda daha da geliştirilerek oyunun yüz tabirlerini canlandırmak için gereken geliştirme mühletini ve kaynaklarını değerli ölçüde azaltıyor.

 

Daha Fazla DLSS Oyunu 

Bu hafta DLSS takviyesi alan oyunlar ortasında şunlar yer alıyor:

  • Delta Force: Hawk Ops DLSS 3 takviyesiyle piyasaya sürülecek
  • Warhaven DLSS 3 dayanağıyla 21 Eylül’de piyasaya sürülecek 
  • Project Mugen DLSS 3 dayanağıyla piyasaya sürülecek
  • F1Ⓡ Manager 2023 DLSS 2 dayanağıyla piyasaya sürülecek
  • SPRAWL artık DLSS 2 ve DLAA dayanağıyla erişilebiliyor 
  • Daymare: 1994 Sandcastle DLSS 2 dayanağıyla erişilebiliyor
  • Lunacy: Saint Rhodes DLSS 2 dayanağıyla erişilebiliyor

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34