İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

ELİTE NATUREL ORGANİK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

SEÇKİNE NATUREL OR 2023-09-19 tarihli – KAP bildirimleri Bloomberg HT’de! SEÇKİNE NATUREL OR ile ilgili en sıcak gelişmeleri takip etmek için artık tıklayın!

ELİTE NATUREL ORGANİK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri
20 Eylül 2023 - 6:36

SEÇKİNE NATUREL ORGANİK BESİN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Ölçü Hareketleri )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Olağan Dışı Fiyat ve Ölçü Hareketleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Mevzuya Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Borsa İstanbul A.Ş.’nin 19.09.2023 tarih ve E-18454353-100.06-19952 sayılı yazısı ile, Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve ölçü hareketine ilişkin olarak Özel Durumlar Bildirimi’ne uygun olarak açıklama yapılması talep edilmiştir.
Borsa’da yaşanan olağanüstü fiyat ve ölçü hareketlerinin Şirketimiz kaynaklı olmadığını değerlendirmekteyiz. Bilhassa sonbaharın gelmesi ile gerek en büyük ihracat pazarımız olan ABD’de gerekse dünyanın geri kalanında artan salgın hastalık tehditlerinin, şirketimizin doğal ve sağlıklı eserlerine olan ilgiyi artıracağı yönünde oluşan yatırımcı beklentisinin yanı sıra, geçtiğimiz hafta kamuya açıklanan Walmart Inc. ile olan ticari ilgimize yönelik kamuoyunda oluşan olumlu beklentilerin, kelam konusu fiyat ve ölçü hareketine sebep olduğunu değerlendirmekteyiz.
Öbür taraftan, devam eden iş birliği imkanlarımızı genişletmek gayesiyle yapılan görüşmeler sonucunda,  dünya çapında 20 ülkede 12.000 adetten fazla satış mağazasıyla faaliyet gösteren, 2021 yılındaki toplam küresel hacmi yaklaşık 120 milyar dolar olarak açıklanan, ABD ve Avrupa’nın en büyük perakende satış mağaza zincirlerinden ALDI ile Seçkine Naturel Organik ürünlerinin satışı ile ilgili olarak ön inceleme, kontrol ve onay süreçleri tamamlanmış ve deneme satışlarının başarılı olması sonucunda, ALDI tarafından belirlenen mağazalarda Seçkine Naturel tarafından üretilen 5 çeşit eser, ALDI’nin kendi markaları ile (“Simply Nature” ve “Specially Selected”) olarak satışa sunulacaktır.
ALDI ile iş birliğimizi daha da ileriye götürecek yeni iş imkanları üzerinde mutabık kalınmış, yeni projeler için talepleri de tarafımıza iletilmiştir. Kelam konusu yeni projeler kapsamına ALDI’nin ABD dışındaki bilhassa Avrupa’daki mağazaları da girmektedir.  Çalışılan bu projelerle ilgili olarak, kamuyu aydınlatma ile ilgili mevzuat kararları kapsamında, özel durum açıklaması yapılmasını gerektiren bir gelişme olduğunda acilen Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda açıklama yapılacaktır.
Ortaklarımıza ve yatırımcılara duyurulur.
Hürmetlerimizle.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1196306

BIST

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34