İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Elektrikli ve hibrid sürüş heyecanı Bridgestone desteğiyle başlıyor

4. Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası, Türkiye lastik kesiminin mobilite önderi Brisa’nın öncü markası Bridgestone’un ana sponsorluğunda 9-10 Eylül tarihleri ortasında İstanbul, Yenikapı’da başlıyor.

Elektrikli ve hibrid sürüş heyecanı Bridgestone desteğiyle başlıyor
07 Eylül 2023 - 4:00


4. Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası, Türkiye lastik kesiminin mobilite başkanı Brisa’nın öncü markası Bridgestone’un ana sponsorluğunda 9-10 Eylül tarihleri ortasında İstanbul, Yenikapı’da başlıyor. Hibrid, plug-in hibrid, elektrikli arabalar ve şarj istasyonlarının tanıtılacağı iki gün sürecek aktiflikte, kesim profesyonelleri ile tüketiciler bir ortaya geliyor. Brisa, Bridgestone ve Otopratik markalarıyla yer aldığı standında mobilite tecrübesi sunuyor.

Mobilite alanında değişen müşteri gereksinimlerine uygun eser ve hizmetleri tüketicilerle buluşturan Türkiye lastik dalının mobilite önderi Brisa’nın öncü markası Bridgestone, elektrikli ve hibrit araç meraklılarının yeni tecrübelerine takviye oluyor. Electric Hybrid Cars Mecmuası ile Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) tarafından düzenlenen, otomotiv tutkunlarının merakla beklediği 4. Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası, Bridgestone’un ana sponsorluğunda 9-10 Eylül tarihleri ortasında İstanbul, Yenikapı’da başlıyor. 

Brisa, aktiflik ziyaretçilerine mobilite dönüşümü kapsamında, araç kullanıcılarına sunduğu hizmetleri deneyimleme imkanı sunuyor. Ziyaretçiler elektrikli araçlarla uyumlu Enliten teknolojisi ile özel geliştirilmiş Bridgestone Turanza6’dan, Brisa’nın “Mobilite Merkezi” olarak konumladığı süratli bakım servisi zinciri Otopratik’in hizmetleri ve E-şarj istasyonlarına kadar tüm mobilite tecrübesini stantta yaşayabilecekler.

 

Ürün ve hizmetlerimizle elektrikli araç dönüşümüne hazırız

Brisa Pazarlama ve Milletlerarası Pazarlar Genel Müdür Yardımcısı Cihan Hoş, “Tüm dünyada otomotiv kesimi önemli bir mobilite dönüşümü içerisinde. Elektirifikasyon da bu dönüşümün en büyük adımlarından bir tanesi. Tüm dünyada olduğu üzere ülkemizde de elektrikli araçların kullanımı artıyor. Pazarın gelişimini desteklemek ve araç şoförlerinin bu talebine karşılık verebilmek için, yeni teknolojilerle eser geliştirme yatırımlarımıza devam ediyoruz. Elektrikli araçlara ahengi olarak, Bridgestone’un Enliten teknolojisi ile geliştirdiğimiz Bridgestone Turanza6 lastiklerimiz, düşük yuvarlanma direnci ve yakıt tasarrufu ile üstün bir sürüş tecrübesi sunuyor. Öbür yandan, kendimizi yalnızca bir lastik üreticisi olarak değil, lastiğin ötesinde hizmetler sunan bir mobilite  şirketi olarak konumlandırıyoruz. Bu kapsamda, araçların tüm servis gereksinimlerini tek noktada karşılayan Otopratik süratli bakım servis mağazalarımızı “Mobilite Merkezlerine” dönüştürdük. Bu sayede, hibrit ve elektrikli araçların hem şarj hem de servis gereksinimlerini karşılayabiliyoruz. E-şarj iş birliği ile Otopratik mağazalarımızda 39 noktada süratli araç şarj istasyonu ile hizmet sunuyoruz. Sene sonunda 70 noktaya ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıyeten servis teknisyenlerimizin hibrit ve elektrikli araçlar konusundaki yetkinliklerini geliştirmek için eğitimler veriyoruz ve bu alanda Türkiye’de bu eğitimleri başlatan birinci şirketiz. Tüm bu çalışmalarımızla birlikte Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası’nın sponsorluğunu üstlenmekten ötürü çok memnunuz. Tüm aktiflik ziyaretçilerini standımızda sunacağımız mobilite dünyamızı deneyimlemeye davet ediyoruz” diye konuştu. 

Bridgestone sponsorluğunda gerçekleşen 4. Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası kapsamındaki tüm aktiviteler halka açık ve fiyatsız olarak gerçekleştiriliyor. İştirakçiler kayıtlarını aktiflik alanında yahut elektriklisurushaftasi.com web sitesi üzerinden yapabiliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34