İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Dijital dönüşüme uyum: Bankosuz Hastanecilik

Her vakit yüksek konuk memnuniyetini hedefleyen Liv Hospital, “Bankosuz Hastanecilik” mobile self check-in uygulaması ile çıtayı yükseğe taşıyor.

Dijital dönüşüme uyum: Bankosuz Hastanecilik
27 Ağustos 2023 - 9:48


Her vakit yüksek konuk memnuniyetini hedefleyen Liv Hospital, “Bankosuz Hastanecilik” mobile self check-in uygulaması ile çıtayı yükseğe taşıyor. Uygulama, konukların hastaneye girdiği an itibariyle bankoda beklemeden, “Mobil Check-in” ile ödemesini yaparak direkt hekiminin odasına muayeneye geçmesine imkan tanıyor. 

Sağlık hizmetlerinin her evresinde, hasta dostu bir orta yüz ile konuklarının işlerini basitçe halledebilmesini hedefleyen Liv Hospital, check-in özelliği ile hastaların süreçleri daha süratli, kolay ve tesirli bir formda yönetmelerini sağlayacak “Bankosuz Hastanecilik” uygulaması ile sıhhat hizmetlerinde dijital dönüşüme ahenk sağlıyor.

Liv Hospital’dan içeriye girdiğiniz anda direkt hekiminizin yanına gitmeniz için sizlere “Bankosuz Hastanecilik” hizmeti sunan Liv Hospital’ın mobile check-in özelliğinden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey Liv Hospital Taşınabilir App’ini indirmek. 

Bankosuz Hastanecilik” ile randevu alma ve ödeme yapma üzere taşınabilir check-in süreçlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik profilinize girdiğinizde fatura ödemelerinizden tetkik sonuçlarınıza kadar birçok sürece de ulaşabilirsiniz. Mobile check-in ile daha süratli ve kaliteli tedavi süreci ile vakit tasarrufu sağlayarak, sıhhat tecrübenizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Nasıl uygulanıyor?

Liv Hospital Taşınabilir App’e giriş yapıp, kaydınızı oluşturduktan sonra çok pratik bir halde muayene olmak istediğiniz kısmı ve hekimi çarçabuk seçebileceğiniz ekrandan; hekiminizin uygun gün ve saatlerini görerek randevunuzu çarçabuk oluşturabilirsiniz. Sizleri adım adım, kolay ve süratli bir formda ödeme sürecine kadar götürecek olan uygulama ile ister kartınızı kaydederek isterseniz de kaydetmeden ödemenizi inançlı bir biçimde yaparak, sürecinizi tamamlayabilirsiniz. 

Tamamlanan randevunuzu takviminize işlediğinizde yaklaşan tabip muayenenizi Liv Hospital’ın taşınabilir uygulaması üzerinden görebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34