İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Denizlerden Şehir Çatılarına Uzanan Yolculuklar, DocuBox HD Ekranlarında!

Milletlerarası medya kuruluşu SPI International bünyesinde HD kalitesiyle izleme tecrübesi sunan belgesel kanalı DocuBox HD, değişik üretimleriyle mükemmel tecrübelerin kapısını açıyor.

Denizlerden Şehir Çatılarına Uzanan Yolculuklar, DocuBox HD Ekranlarında!
22 Eylül 2023 - 9:48


Memleketler arası medya kuruluşu SPI International bünyesinde HD kalitesiyle izleme tecrübesi sunan belgesel kanalı DocuBox HD, enteresan üretimleriyle harika tecrübelerin kapısını açıyor. Dünyanın en tanınan avlaklarından birinde somon avından tekneler ve beşerler ortasındaki ilginin sırlarına uzanan bir rotada denizin ve denizciliğin ruhuna dokunabilir ya da dünya kentlerinin çatılarında değişik bir bakış açısının tadını çıkarabilirsiniz. DocuBox HD ekranlarında farklı belgesellerle, çıkmak istediğiniz seyahatin rotasını kendiniz belirleyin.

Büyük Kıyı: Whiskey Koyu Somonu (Big Coast – Whiskey Cove Chinook) 23 Eylül Cumartesi, Saat 01:30

Yarım oltalama tekniğiyle Denny Adası, BC’deki merkez üssünde balıkçılık!

 

Tekneler ve Beşerler (Of Boats and Men) 24 Eylül Pazar, Saat 22:00

Tekneyle seyahat etmek kıymet biçilmez bir özgürlük duygusu taşır ve tüm yolculara sonsuz yeni görünümler sunar. Dünyanın dört bir yanındaki su yollarında tekneler, ister mal taşısınlar, ister uzak bölgelerde kamu hizmeti ya da servis vazifesi görsünler, günlük hayatın vazgeçilmez bir aracıdır. 

 

Şehirlerin Çatılarında (On The Cities’ Rooftops) 28 Eylül Perşembe, Saat 21:00

Şehrin çatılarında hayat nasıl geçiyor? Bu dizi yeni zirvelere ulaşıyor, apartman binalarını, kuleleri ve anıtları keşfederek beklenmedik hazine dolu bir dünyayı açığa çıkarıyor: Çatılarımızı. Gündüz ve gece, bu yüksekliklerde nüfus değişiyor. Burada çalışanlar, burada yaşayanlar ve dinlenmeye gelenler var. Dünya çatıları daima bir faaliyet yuvasıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34