İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Canik’te Zincir Marketler Mercek Altında 

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü grupları, zincir marketlere yönelik kontrollerini aralıksız sürdürüyor. 

Canik’te Zincir Marketler Mercek Altında 
31 Ağustos 2023 - 6:24


Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü grupları, zincir marketlere yönelik kontrollerini aralıksız sürdürüyor. 

Vatandaşların inançlı ve hijyenik ortamlarda alışveriş yapabilmeleri için kontrol ve denetimlerini ağır bir biçimde sürdüren Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü grupları, ilçede faaliyet gösteren zincir markerlere yönelik kontrollerine sürat kesmeden devam ediyor. İlçedeki zincir marketleri tek tek denetleyen zabıta müdürlüğü grupları, marketlerde satışa sunulan eserlerin, son tüketim tarihi, kasa-raf fiyat uygunluğu, saklama şartları, hijyen ve gramaj denetimlerini titizlikle gerçekleştiriyor.  

 

Uyarılarda Bulundu 

Vatandaşların rastgele bir meseleyle karşılaşamadan inançlı ve sağlıklı bir halde alışveriş yapabilmesi için ilçede kurulan semt pazarlarında ve faaliyet gösteren işletmelerde kontrollerini sıkı bir halde gerçekleştirmeye devam eden Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü takımları, zincir marketleri nezaret altında tutmaya devam ediyor. Zincir marketlerde bulunan tartı ve ölçü aletlerini denetim eden, depolarda tutulan ve raflarda satışa sunulan eserlerin son tüketim tarihi, kasa-raf fiyat uygunluğu, saklama şartları, gramaj ve hijyen kontrollerini itinayla gerçekleştiren zabıta grupları, gerekli şartları sağlamayan işletmelere ihtarlarda bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34