İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Canik’te Okullar Hazır 

Canik Belediyesi, ilçedeki tüm okulları yeni eğitim öğretim yılına hazırlıyor. 

Canik’te Okullar Hazır 
02 Eylül 2023 - 5:48


Canik Belediyesi, ilçedeki tüm okulları yeni eğitim öğretim yılına hazırlıyor. 

Eğitim alanına yönelik gerçekleştirdiği projelerle ilçeyi nitelikli eğitim almak isteyen öğrencilerin merkezi haline getiren Canik Belediyesi, eğitim hayatı boyunca öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. İlçedeki tüm okulları 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’na hazırlamaya devam eden Canik Belediyesi, okullarda bakım ve paklık çalışmalarını sürat kesmeden sürdürüyor. Öğrencilerin sağlıklı bir eğitim öğretim yılı geçirmesi için okul bahçelerini yıkayan, çim biçme ve yabani ot temizle çalışmalarını titizlikle gerçekleştiren Canik Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğü takımları, bakım ve paklık çalışmalarıyla ilçedeki okulları hazır hale getiriyor. 

 

Canik Belediyesi Öğrenciler İçin Seferber 

İlçedeki tüm okulları yeni eğitim öğretim yılına hazır hale getirmeye devam ettiklerini belirten Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, çalışmaların hummalı bir halde sürdüğünü söyledi. Lider İbrahim Sandıkçı, “ Sıralarına ve öğretmenlerine kavuşmanın yine memnunluğunu yaşayan öğrencilerimiz için okullarımızı hazır hale getiriyoruz. İlçemizdeki tüm okullarda bakım ve paklık çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimizin sağlıklı bir eğitim yılı geçirmeleri, okul bahçelerinde inançla koşup oynamaları için çalışmalarımızı ağır bir halde sürdürüyoruz” tabirlerini kullandı.

 

Eğitimde Marka Şehir

Eğitime yönelik öncü projeler gerçekleştirmeye devam ettiklerini vurgulayan Lider İbrahim Sandıkçı, “ Eğitim hayatının her kademesinde öğrencilerimizin yanında yer almaya onların kaliteli ve nitelikli bir formda eğitim alması için ilçemize örnek projeler kazandırmaya devam ediyoruz. İlçemizde yeni eğitim öğretim yılında, birinci sınıfa başlayan tüm öğrencilerimize çanta ve kırtasiye seti ikram ediyoruz. Okulların açıldığı birinci gün kendilerine sıralarında teslim edeceğiz. Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkemizde çocuklarımızı ve gençlerimizi bilim ve teknoloji eğitimleriyle buluşturmaya, yeni kuşak teknolojilerle bir ortaya getirmeye devam ediyoruz. Aldığı eğitimlerle geleceğe istikamet veren, üreten ve ülkesine katkı sağlayan nesiler yetiştirmeye, ilçemize eğitim alanında öncü projeler kazandırmaya devam edeceğiz“ halinde tabir etti. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34