İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Bybit’ten yeni Launchpad 3.0 şeffaf kripto para lansmanlarına öncülük edecek

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit,  yatırımcıların lansman öncesinde gelecek vadeden yeni projelerin tokenlerini satın alma fırsatı yakalayabileceği yenilenmiş Launchpad platformunu kullanıma sundu.

Bybit’ten yeni Launchpad 3.0 şeffaf kripto para lansmanlarına öncülük edecek
08 Eylül 2023 - 22:12

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit,  yatırımcıların lansman öncesinde gelecek vadeden yeni projelerin tokenlerini satın alma fırsatı yakalayabileceği yenilenmiş Launchpad platformunu kullanıma sundu.

Bybit’in yenilikçi token lansman platformu Launchpad 3.0, yatırımcılara gelecek vadeden projelerin yeni tokenlerine, listelenmeden evvel direkt Bybit platformu üzerinden erkenden erişmeleri için fırsat sunuyor. Proje geliştiricileri ile potansiyel yatırımcıları birbirine bağlayan bir köprü fonksiyonu gören lansman platformu, bir tokenin lansman sürecinin daha kolay ve şeffaf bir formda gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Yatırımcılar, iştirak sağlamak için her yeni projeye makul ölçülerde Mantle (MNT) yahut Tether (USDT) taahhüt ederek karşılığında yeni tokenler elde edebiliyorlar. Taahhüt devri sona erdikten sonra, başlangıçta taahhüt ettikleri ölçü iştirakçilere iade ediliyor. 1. Düzey Kimlik Doğrulaması gerekliliklerini muvaffakiyetle tamamlayıp Bybit Wallet’a MNT yahut USDT yatırmış olan tüm kullanıcılar, Bybit Launchpad 3.0’a iştirak sağlayabiliyor.

Bybit Launchpad 3.0, ayrıyeten kripto alanında daha fazla fırsat arayanlara da ek token dağıtımlarından hisse kazanma talihi sunuyor. Kullanıcılar, ortalama günlük spot süreç hacimlerini artırdıklarında, lansmana iştirak sağlarken ve token dağıtımlarından hisse alırken daha fazla avantajdan yararlanabiliyorlar.

Bybit’in Spot Piyasası Lideri Kevin Cui, yaptığı değerlendirmede; Bybit Launchpad 3.0’ın, yenilikçi blok zinciri projelerini ön plana çıkardığını vurguladı ve şunları ekledi: “Bybit olarak Launchpad 3.0’a iştirak sağlayacak kullanıcılarımıza, listelenme öncesi çeşitlere direkt erişim hakkı sunarak yeni tokenleri daha kolay bir halde sahip olma sağlıyoruz. Daha sonra Bybit’in süreç platformunda süreç görmeye başlayan proje tokenleri ile kullanıcılarımız, süratli ve kesintisiz bir biçimde süreç yapabilecekler..” 

Bybit Launchpad 3.0’da yer alan birinci Mantle Network projesi olan Cashtree, Endonezya’nın en yeterli taşınabilir reklam platformu. 20 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan Cashtree, en muteber platformlardan biri olarak markaları ve reklam verenleri kendi kullanıcı tabanıyla buluşturuyor.

Platform, Mantle’ın Katman 2 altyapısını kullanarak blok zinciri tabanlı bir ödül sistemine geçiş yaparken Cashtree Token’i (CTT) de yapısına entegre etti. Kripto dünyasına açılan bir geçit olmaya odaklanan CTT; kullanıcılarını, sadakat programları, GameFi ve finansal hizmetler aracılığıyla Web3 dünyasıyla tanıştırmayı hedefliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34