İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Boomerang TV artık Cartoonito

Boomerang TV, 4 Eylül’den itibaren yayın hayatına Cartoonito ismiyle devam edecek.

Boomerang TV artık Cartoonito
05 Eylül 2023 - 2:12


Boomerang TV, 4 Eylül’den itibaren yayın hayatına Cartoonito ismiyle devam edecek. Boomerang TV’nin en hoş çizgi sinemalarının yanı sıra çokça kahkaha, daha fazla macera ve birçok yeni karakterle dolu orijinal çizgi sinemalar artık Cartoonito’da çocuklarla buluşacak. 

Boomerang’ın, Mr Bean, Maşa İle Koca Ayı, Tom & Jerry, Scooby-Doo ve Şirin Kahramanlar Öyküler üzere sevilen çizgi sinemalarının yanında orijinal içeriklerin de yer alacağı Cartoonito’da Batwheels, Bugs Bunny Yapı Ustaları, Yıldızlararası Ella, Örümcek Lucas, Dino Ranch, Thomas ve Arkadaşları da çocuklarla buluşacak. 

Yaratıcılığın ve ekip çalışmasının desteklendiği Cartoonito içerikleriyle her bireyin eşsizliğini vurgularken çocukları öbür şahıslarla de saygılı ve adaletli bir halde irtibat kurmaları için desteklemeyi ve teşvik etmeyi amaçlıyor.   

Warner Bros Discovery Çocuk ve Aile EMEA Kıdemli Lider Yardımcısı Vanesa Brookman; “Warner Bros’un 100. yaşını kutladığımız bu yılda, EMEA genelinde en genç izleyicimize ulaştığımız birebir vakitte okul öncesi çocuklarla bağımızı kuruduğumuz Cartoonito’nun yayın hayatınabaşladığımız için gururluyuz.  Bireyselliği ve özgünlüğü kutlayan Cartoonito, çocukların ve ailelerinin sevilen karakterlerle birlikte gülerken birebir vakitte da öğrenecekleri inançlı bir seyir alanı sunuyor.” dedi. 

Vanesa Brookman; “Bunun yanında özgün ve çeşitli içeriklerimizle yeni bir jenerasyona Cartoonito dünyasını tanıştırmaktan memnunluk duyuyoruz. Çocukların en sevdiği Batwheels ve Bugs Bunny Yapı Ustaları serilerinin çağdaş okul öncesi uyarlamalarıyla da yepyeni serilerimizi çocuklarla bir ortaya getirmekten ve onları Warner Bros Discovery’nin ikonik çizgi sinemalar dünyasına davet etmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.

 

Cartoonito’da çocuklarla buluşacak çizgi sinemaların bir kısmı şu halde; 

Batwheels; Çizgi sinema boyunca çocuklar ve aileleri, Batman, Batgirl ve Robin’in Gotham Kenti sokaklarını inançta tutmalarına yardım ederken, üstün araçlardan oluşan harika bir grup -Bam (Batmobile), Bibi (Batgirl’ün Motorsikleti), Redbird (Robin’in yarış arabası), Buff (Bat-Truck) ve Batwing (Batman Uçağı) ile seyahat edecekler. İster Zoom Lejyonu ister Gotham Kenti’nin makûs şöhretli berbat kahramanlarından biriyle karşı karşıya olsunlar, Batwheels günü kurtarmak için güçlü aletlerini ve yaratıcı ekip çalışmasını her daim kullanacak.  

Bugs Bunny Yapı Ustaları; Looney Tunes tarihinde çeşidinin birinci örneği olarak, ikonik karakterlerin tuhaflıklarını ve mizahını ele alan çizgi sinema; çocukların binalara ve dizayna olan hayranlığını da teşvik ediyor. Bugs  Bunny Yapı Ustaları tıpkı vakitte okul öncesi periyottaki çocukların kendini söz etme, sorun çözme, iş birliği içerisinde olma, bağlantı kurma, bilimsel ve matematiksel düşünme üzere temel maharetlerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.  Çizgi sinema; Bugs ve Lola, Daffy, Porky, Tweety ve tanıdık Looney Tunes yüzlerinden oluşuyor. 

Yıldızlararası Ella; Ella ve arkadaşlarının keşiflerinin ele alındığı çizgi sinemada kuyruklu yıldızlar, gezegenler ve Samanyolu galaksisini oluşturan tüm inanılmaz durumlar hakkında süper şeyler keşfediliyor. Çizgi sinemada aksiyon, güldürü ve yıldızlararası macera ile dolu bir animasyon gösterisi çocukları bekliyor. 

Örümcek Lucas; Sevimli bir genç örümcek ve arkadaşlarının büyük dünyada yollarını bulmaya çalışırken yaşadıkları maceraları Cartoonito’da yerini alıyor. 

Mush-Mush ve Arkadaşları: Sevimli mantar topluluğunun Fun-gi’ye eğlenceyi geri getirmek için çıktıkları seyahati anlatıyor. 

Thomas ve Arkadaşları; Okul öncesi çocukların maceraya davet edildiği çizgi sinemada dünyanın bir numaralı  treni ve arkadaşlarını bugüne kadar ki müzikal dolu maceraları takip ediyor. Beş genç trenden oluşan çekirdek takımda; Thomas, en düzgün arkadaşı Percy, rakibi Diesel, maceracı dünya gezgini Nia ve yeni bir yüksek süratli elektrikli tren olan Kana var.

Toad ve Arkadaşları; Kenneth Grahame’in “Söğütlerdeki Rüzgâr” isimli yapıtından uyarlanan bir animasyon gösterisi olan çizgi sinema; Kurbağa, Fare, Köstebek ve Çit’in ırmak kıyısında yaşadıkları komik maceraları ele alıyor. Sinemada çocuklara yüreğin, hürmetin ve arkadaşlığın değeri anlatılıyor. 

Cartoonito, 4 Eylül 2023 tarihinden itibaren Digitürk 168. kanal, D-Smart 122. kanal, Tivibu 118. kanal ve TV+ 123. Kanalda!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34