İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

BİM’de Dortluoğlu’na CEO’luk görevi

BİM idare heyeti ve icra konseyi başkanlıkları misyonunu yürüten Mustafa Latif Topbaş’ın şirketten ayrılma kararı alması üzerine icra konseyinin lağvedilerek CEO durumu oluşturulmasına karar verildi. Bu vazifeye uzun yıllar şirketin CFO’luk vazifesini…

BİM’de Dortluoğlu’na CEO’luk görevi
01 Eylül 2023 - 8:12

BİM’de üst seviye idarede kritik değişiklikler yaşandı.

Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamaya nazaran, CFO konumundaki Haluk Dortluoğlu şirketin yeni CEO’su oldu.

Değişiklikler şirketin idare heyeti ve icra heyeti başkanlıkları misyonlarını yürüten Mustafa Latif Topbaş’ın şirketteki misyonlarından ayrılma kararı alması üzerine yaşandı.

Şirketin idare şurası 31 Ağustos 2023 tarihinde, boşalan idare heyeti üyeliğine Mahmud Muhammed Topbaş’ın atanmasına, İcra Şurası Üyesi ve COO Galip Aykaç’ın idare heyeti üyeliğine atanmasına ve kendisinin şirketteki mevcut misyonlarından ayrılmasına karar verdi.

Kurul Mahmud Muhammed Topbaş’ın İdare Heyeti Lideri, Galip Aykaç’ın ise İdare Heyeti Lider Yardımcısı olarak görevlendirilmesini kararlaştırdı.

Şirket icra konseyinin lağvedilerek, CEO konumunun ihdas edilmesine ve Haluk Dortluoğlu’nun CEO olarak atanmasına karar verdi.

Söz konusu değişikliklerin 1 Eylül 2023 tarihi itibariyle geçerlilik kazanacağına karar verdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34