İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Bayraklı’da Zabıta Haftası kutlandı

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, Zabıta Haftası kutlama aktifliği kapsamında Zabıta Müdürlüğü işçisiyle bir ortaya geldi.

Bayraklı’da Zabıta Haftası kutlandı
06 Eylül 2023 - 11:36


Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, Zabıta Haftası kutlama aktifliği kapsamında Zabıta Müdürlüğü işçisiyle bir ortaya geldi. Lider Serdar Sandal, “Zabıta gruplarımız bizim sokaktaki yüzümüzdür ve asli misyonumuz kamuya hizmettir. Bu bayrak altında, ülkenin ayrılamaz bütünlüğünden yana, Atatürk unsurları ve cumhuriyetin ışığında toplumun her kesitini kucaklayarak misyonumuza devam edeceğiz. Kamunun hakkını korumak boynumuzun borcudur” dedi.

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, zabıta teşkilatının 197’nci kuruluş yılı hasebiyle düzenlenen aktiflikte, zabıta gruplarını kutlayarak tebrik etti. Çiçeklerle karşılanan Lider Sandal, özverili çalışmalarından ötürü çalışana teşekkür etti. Aktifliğe Lider Sandal’ın yanı sıra belediye lider yardımcıları, bürokratlar ve zabıta işçisi katıldı.

 

SOKAKTAKİ YÜZÜMÜZSÜNÜZ

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Kuruluşunuzun 197’nci yılı ve Zabıta Haftası kutlu olsun. Zabıta gruplarımız bizim sokaktaki görünen yüzümüzdür. Şunu bilmeliyiz ki; biz bu ülkeye devlete borçluyuz. O nedenle misyon süremiz içinde bu temel şuuru hiçbir vakit bir tarafa bırakmayacağız. Asli vazifemiz kamuya hizmettir. Bu bayrağın altında, bu ülkenin ayrılamaz bütünlüğünden yana, Atatürk’ün çizgisinden çıkmadan, cumhuriyet ışığında misyonumuza devam edeceğiz. Bizim önemsediğimiz temel prensipler bunlardır. Çok sıkıntı kaidelerden geçiyoruz. Bu günlerde birlik ve beraberliğe gereksinimimiz var. Kimseyi ayrıştırmadan, elinizi vicdanınıza koyarak, kamu vazifenizi en âlâ biçimde yerine getirin öteki bir şeye gereksinimimiz yok. Ben de sizin gerinizde olmaya devam edeceğim. Kamunun hakkını korumak bizim boynumuzun borcudur” diye konuştu.

 

VATANDAŞIN YANINDAYIZ

Zabıta Müdürü Fazilet Uslu, “Her geçen gün hizmet kalitemizi artırarak 7/24 misyonumuzun başındayız. Kanunların ve yönetmeliklerin bize verdiği yetkiler çerçevesinde halkımızın güvenliği, huzuru ve hayat konforu için çalışıyoruz. Bu süreçte her vakit yanımızda olan ve bize paha veren başta Liderimiz Serdar Sandal olmak üzere dayanaklarını esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Müdürlüğümüz tüm çalışanı ile vatandaşlarımızın karşısında değil, her vakit yanında ve hizmetindedir” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34