İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Bayraklı’da 30 Ağustos kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yıl dönümü Bayraklı’da da birinci günkü coşkuyla kutlandı. Bayraklı tek yürek oldu, Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

Bayraklı’da 30 Ağustos kutlandı
31 Ağustos 2023 - 0:36


30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yıl dönümü Bayraklı’da da birinci günkü coşkuyla kutlandı. Bayraklı tek yürek oldu, Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu. Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Türk milletinin bağımsızlığa giden yoldaki en büyük zaferi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yılı kutlu olsun” dedi.

 

ATA’NIN HUZURUNA ÇELENKLER SUNULDU

30 Ağustos Zafer Bayramı aktifliği kapsamında Bayraklı’da çelenk merasimi düzenlendi. Her yıl olduğu üzere bu yıl da Sevgi Yolu girişindeki Atatürk Anıtı’nda genci yaşlısı yüzlerce kişi bir ortaya geldi. İstiklal Marşı ve hürmet duruşunun akabinde Ata’nın huzuruna çelenkler sunuldu.

 

İLK GÜNKÜ COŞKUYLA…

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Ya istiklal ya ölüm” diyerek Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün müsaadeden yürüyen bir milletin zaferidir 30 Ağustos!

Büyük zaferin 101’inci yılında özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın tüm dünyaya ilanı, kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman şehitlerimizi hürmet, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Her etabı vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu bu büyük zaferimizi milletçe birlik ve beraberlik içinde; birinci günkü gurur ve coşkuyla yaşıyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34