İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Bayraklı fuardaki yerini aldı

Kapılarını 92’nci kere açan İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılan Bayraklı Belediyesi, çağdaş standı ve projeleriyle bu yıl da fark yarattı.

Bayraklı fuardaki yerini aldı
03 Eylül 2023 - 3:00

Kapılarını 92’nci sefer açan İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılan Bayraklı Belediyesi, çağdaş standı ve projeleriyle bu yıl da fark yarattı. Belediyeler Sokağı kısmında ilçenin tarihine has Smyrna figürleriyle donatılan ve belediye projeleriyle kültür-sanat ve spor etkinliklerinin sunulduğu stant, birinci günden ilgi gördü. Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, herkesi Bayraklı standını ziyaret etmeye davet etti.

 

GÖSTERİLER BEĞENİ KAZANDI

Türkiye’nin en esaslı tertibi İzmir Enternasyonal Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesinin konut sahipliğinde 92’inci defa açıldı. Cumhuriyet Meydanı’ndan Kültürpark’a kadar yapılan kortej yürüyüşü renkli imajlara sahne oldu. 10 Eylül’e kadar gezilebilecek fuar, birinci gününde binlerce ziyaretçi ağırladı. Fuarda Bayraklı Belediyesi de 90 metrekarelik stantla yerini aldı. Smyrna Höyüğü’nde sergilenen sütunların figürleri ile zenginleştirilen stant beğeni kazandı. Doğançay Köyü Ziraî Kalkınma Kooperatifi’nin besin eserleri sergilendi. Proje ve çalışmaların tanıtıldığı stantta, Bayraklı Emek Dünyası Bayan Kooperatifi üyeleri de el emeği, göz ışığı eserlerini satışa sundu. Birinci günkü etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen satranç atölyesi ve spor aktiflikleri ilgiyle izlendi.

 

BAYRAKLI’YI KEŞFEDİN

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Bu yıl da Türkiye’nin en esaslı fuarlarından olan İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki yerimizi aldık. Projelerimizi, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. İlçemizi tanıtıyoruz. Yerli ve yabancı iştirakçileri İzmir’in Kalbi Bayraklımızı keşfetmeye, gezmeye ve tanımaya davet ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34