İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Başkan Böcek Moskova’da işbirliği protokolü imzaladı

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’in, Moskova’da temasları sürüyor.

Başkan Böcek Moskova’da işbirliği protokolü imzaladı
27 Ağustos 2023 - 4:24


Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’in, Moskova’da temasları sürüyor. Lider Böcek, Büyükşehir Belediyesi olarak Moskova’nın Güney İdari Bölge İdaresi ile İşbirliği Protokolü imzaladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, Dış Bağlar Dairesi Başkanlığı yetkilileri ile birlikte Moskova’daki temaslarına devam ediyor. Moskova’da düzenlenen Memleketler arası Ulaşım Zirvesi’ne katılarak ulaşımla ilgili projeleri ve fikirleri paylaşan Lider Böcek, Moskova’nın Güney İdari Bölgesi İdaresi ile İşbirliği Protokolünü imzaladı.

 

BAŞKAN BÖCEK GÜZEL OLSUN

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek ve Güney İdari Bölge Lideri Aleksey Chelyshev ortasında imzalanan işbirliği protokolü dostça ve paydaşlık ilgilerini tesis etmek ve geliştirmeyi amaçlıyor. İşbirliği protokolünün öncelikli alanları ise; kent planlaması konut ve toplumsal hizmetler, kentsel etraf korunma, toplu taşıma ve karayolu nakliyatı altyapısının geliştirilmesi, kültür ve kültür miras, halkın toplumsal güvenliği ve toplumsal hizmetler, eğitim, spor ve turizm alanında bağlantıları geliştirmeyi kapsıyor. Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek protokol kapsamında alınan kararların Antalya ismine iyi olmasını diledi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34