İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

“Annelerin 1 Numaralı Tercihi” FLO!

3 kıtada, 30 ülkede, 7’den 70’e herkesin ayakkabıcısı olma misyonunu taşıyan FLO, Türkiye’nin en büyük ayakkabı laboratuvarında titizlikle gerçekleştirdiği kalite testleri, benimsediği sorumlu üretim anlayışı ve çocukların renkli dünyası için sunduğu binlerce model ile “Annelerin 1 Numaralı Tercihi” oldu! 

“Annelerin 1 Numaralı Tercihi” FLO!
29 Ağustos 2023 - 0:24


3 kıtada, 30 ülkede, 7’den 70’e herkesin ayakkabıcısı olma misyonunu taşıyan FLO, Türkiye’nin en büyük ayakkabı laboratuvarında titizlikle gerçekleştirdiği kalite testleri, benimsediği sorumlu üretim anlayışı ve çocukların renkli dünyası için sunduğu binlerce model ile “Annelerin 1 Numaralı Tercihi” oldu! 

Twentify tarafından ebeveynlerle gerçekleştirilen‚ “Çocuk Ayakkabı Kullanım ve Tavır Araştırması“ sonuçlarına nazaran FLO, çocuk ayakkabısı denilince “Annelerin 1 Numaralı Tercihi“ oldu. 2-14 yaş aralığında çocuğu olan ebeveynler ile gerçekleştirilen araştırma, çocuklarına ayakkabı alan ebeveynlerin %67’sinin bayanlar olduğunu ve bayanların ise bu alışverişte en çok FLO’yu tercih ettiğini ortaya koydu. 

FLO Pazarlama ve Büyüme Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Kunt elde edilen bu muvaffakiyet için şunları söyledi: “FLO olarak 7’den 70’e “Herkesin Ayakkabıcısı” olma misyonumuz ile eser ve hizmetlerimizi çocukların ve ailelerin gereksinimlerine yönelik olarak geliştirmeye her vakit büyük bir ihtimam gösteriyoruz. Türkiye’nin en büyük ayakkabı laboratuvarında gerçekleştirdiğimiz 600 binden fazla test, ayakkabılarımızın anatomik yapısı, çocukların renkli dünyası için sunduğumuz binlerce model ve benimsediğimiz sorumlu üretim anlayışı doğrultusunda “Annelerin 1 Numaralı Tercihi“ olduk. Gurur duyduğumuz bu başarıda eserlerimizin kalitesi, gereksinimlere tam olarak karşılık veren tasarım anlayışımız ve takım çalışmamızın hissesi büyük.“ dedi. 

 

“Çocuk ayakkabı alışverişinde en çok tercih edilen mağaza”

Gerçekleştirilen araştırmanın sonuçlarına nazaran çocuk ayakkabı alışverişinde en çok tercih edilen mağaza olduklarını vurgulayan Kunt, “Elde ettiğimiz çıktılar adımlarımızı daha da ileriye taşımak için bize güç veriyor. Çocuk koleksiyonumuzda yer alan tüm ayakkabılar, çocukların ilgisini çeken dizaynları ve her harekete çarçabuk eşlik eden konforlu yapısı ile çocukların tüm talep ve gereksinimlerine karşılık veriyor. Sunduğumuz eser çeşitliliğinin yanı sıra ulaşılabilir fiyat siyasetimiz ve eser güvenliği konusundaki hassasiyetimiz ile de annelerin inancını kazanıyoruz.” diye konuştu.

 

Çocuklar Yeni Okul Devrini “Oyunlu Özel Kutularla” Karşılayacak

Yeni okul periyodunu çocukların tecrübesine renk ve cümbüş katacak özel bir koleksiyon ile karşılayacaklarını da söz eden Kunt, “FLO olarak, çocukların eğitim seyahatini renklendirmek ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek için %100 geri dönüştürülmüş materyalden üretilen özel oyunlu ayakkabı kutuları tasarladık. Bu proje ile çocukların gelişimine katkıda bulunmayı, hayal gücünü desteklemeyi ve eğlenceli vakit geçirmelerini amaçlıyoruz.” dedi. 

FLO, yeni okul periyoduna adım adım yaklaşırken okula dönüş heyecanını yansıtan yeni reklam sinemasıyla de ekranlarda yerini aldı. Her yaştan öğrencinin yer aldığı bu eğlenceli sinemada FLO, “Ayak Uydur Okula” sloganıyla yeni okula dönüş koleksiyonunu izleyenlerin beğenisine sunuyor. “Annelerin 1 Numaralı Tercihi” etiketinin de yer aldığı sinema, çocukların okul heyacanını, sınırsız eğlenceyi ve gülen yüzleri ekrana taşıyor. FLO’nun dünyaca ünlü markalarını ve lisanslı eserlerini gördüğümüz reklam sineması Muhabbet imzasını taşıyor, direktör koltuğunda ise Çağın Dizdar oturuyor.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34