İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’dan Başkan Savran’a ziyaret

AK Parti Mahallî İdarelerden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz bir dizi ziyaret ve program için geldiği Nevşehir’de Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran’ı ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’dan Başkan Savran’a ziyaret
31 Ağustos 2023 - 23:24


AK Parti Lokal İdarelerden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz bir dizi ziyaret ve program için geldiği Nevşehir’de Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran’ı ziyaret etti.

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Yılmaz’ı, Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran ile birlikte lider yardımcıları Nafiz Dirikoç, Ersin Erol ve Furkan Feralan karşıladı. Yılmaz’ı başkanlık makamında konuk eden Belediye Lideri Savran, Nevşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalarla birlikte devam eden ve hayata geçirecek oldukları projeler hakkında bilgiler verdi. Savran ayrıyeten altyapı ve üstyapı çalışmalarına ait bir sunum yaptı.

Başkan Savran, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti belirterek, Yılmaz’a kendilerine verdikleri dayanak ve katkılardan ötürü teşekkür etti. 

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Yılmaz ise, hizmetlerinden ötürü Lider Savran’ı tebrik ederek vazifesinde muvaffakiyetler diledi.

 Başkan Savran, Yılmaz’a gününü anısına armağan takdim etti.

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’a, Nevşehir Belediyesi ziyareti sırasında AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti Vilayet Lideri Ali Kemikkıran ve beraberindekiler eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34