İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Zamanda yolculuk D-Smart ve D-Smart GO’da Tarih TV’de

Takvim yapraklarının gizlediği kıssalardan toprak altındaki sırlara; birbirinden kıymetli isimler ile vakitte seyahatten mucitlerin zihinlerine varan içerikleriyle Tarih TV izleyicilerini vakitte seyahate davet ediyor.

Zamanda yolculuk D-Smart ve D-Smart GO’da Tarih TV’de
31 Ağustos 2023 - 0:24


Takvim yapraklarının gizlediği öykülerden toprak altındaki sırlara; birbirinden değerli isimler ile vakitte seyahatten mucitlerin zihinlerine varan içerikleriyle Tarih TV izleyicilerini vakitte seyahate davet ediyor. Tarih TV, D-Smart 65. kanalda ve D-Smart GO’da izleyicileriyle buluşuyor.

D-Smart ve D-Smart GO geçmişin kapılarını Tarih TV’de aralıyor. Sevilen isimlerle birbirinden öğretici içerikler D-Smart 65.kanalda Tarih TV’de izleyiciyle buluşuyor.

 

Hayatın içinde, tarihin izinde

Pelin Batu ve Prof. Dr. İlber Ortaylı ile Hangisi Gerçek, Prof. Dr. Ahmet Kasım Han ve Prof. Dr. Burak Küntay ile Nereden Nereye, Nuray Mert ile Şark Ekspresi, Gürkan Varlıklı ile Editör Tarih, Başak Koç ile Dipnot, Koray Şerbetçi ile Vakit Tüneli, Mehmet Hakan Kekeç ile Osmanlı Mecmuası, Nejat Çuhadaroğlu ile Canlı Tarih Tarih TV’de izleyicilerini bekliyor.

Dilay Dilaver ile Anadolu Kaleleri; Kürşat Demirci ve Nermin Hatay Ağzı ile Dinler Tarihi; Ayşe Sonuşen ve Hayri Fehmi Yılmaz ile Sokaktaki Tarih; Barış Keskin ile Sonra Ne Oldu, Deniz Elmas ile Deniz Fenerleri, Suat Kozluklu ve Yasin Uğurlu ile Tarih TV Evrak Tarih TV’de izleyiciyle buluşurken tanıdık yüzler de kanalda izleyiciyi tarihe doyuruyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34