İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Uludağ Enerji Grubu CEO’su Sinan Öktem Oldu

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 5 milyonun üzerinde nüfusa güç dağıtım ve perakende hizmetlerini sağlayan UEDAŞ ve Uludağ Elektrik şirketlerini bünyesinde barındıran Uludağ Güç Grubu’nda üst seviye bir atama gerçekleşti

Uludağ Enerji Grubu CEO’su Sinan Öktem Oldu
21 Eylül 2023 - 0:12

Bursa,Balıkesir,Çanakkale ve Yalova’da 5 milyonunüzerinde nüfusa güç dağıtım ve perakende hizmetlerini sağlayan UEDAŞ ve Uludağ Elektrik şirketlerini bünyesinde barındıran Uludağ Güç Kümesi’nde üst seviye bir atama gerçekleşti. Uzun yıllar üst idare konumlarında vazife alan Sinan Öktem, Uludağ Güç Kümesi’nin yeni CEO’su oldu.

İş hayatı boyunca değerli muvaffakiyetler elde eden Sinan Öktem, Uludağ Güç Grubu’nun bünyesindeki şirketlerin tüm idare süreçlerine liderlik edecek.

Sinan Öktem Kimdir?

 Sinan Öktem, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisi olarak tamamladıktan sonra Amerika’da bulunan Texas A&M University, Mays Business School- İşletme alanında yüksek lisans yapmıştır.

 

Kariyeri boyunca güç, kimya ve bankacılık bölümlerinde uzun yıllar üst seviye poziyonlarda misyon aldıktan sonra Eylül 2023 prestijiyle Uludağ Enerji’de CEO (Chief Executive Officer) misyonunu yürütmeye başlamıştır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34