İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Türkan Aksoy Son 10 Yılın En İyi Ekonomistleri Arasında

Türkan Aksoy Son 10 Yılın En İyi Ekonomistleri Arasında
05 Mayıs 2023 - 9:34

En kaliteli ve en donanımları ekonomi ve finans yöneticileri arasında isminin yer almasına katkı sağlayan Türkan Aksoy hakkında merak konusu olan tüm detayları yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz. Aldığı eğitimleri, mesleki hayatı, ödülleri, çalışmaları ile ilgili tüm detaylar bu yazımızın içinde mevcuttur. Kendisini tanımak isteyenler burada bulunan bilgilerden yararlanabilir.

 

Türkan Aksoy Kimdir?

 

Dünya ekonomisinde gündemin kilit noktası olabilmeyi başarmış ve en kapsamları aranan ekonomi uzmanları arasına girebilmeyi başarmış yatırım yöneticisi Türkan Aksoy kimdir? Bu noktalara nasıl gelmiştir? Bu konuda hangi eğitimleri almıştır? Kendisini yakından tanımak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorular arasında yer alıyor.

 

 

Türkan Aksoy İstanbul Bahçelievler, 1993 doğumlu genç bir ekonomi uzmanıdır. İlköğretim hayatına adımını Yayla’da atmıştır. Tüm başarılarının temeli burada atılmış ve devamında Bornova Anadolu lisesinde eğitim hayatına devam etti. Başarılı bir biçimde 4 yıllık lise eğitiminin ardından mezun olan Aksoy, hiç ara vermeden üniversite öğrenimi için İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde eğitimine başladı.

 

Eğitim serüveni buradan mezun oluşu ardından son bulmadı tabi ki; kendisi eğitimlerini pekiştirecek ve kariyer hayatını zirvelerde yaşatacak olan yüksek lisans eğitimini İngiltere Manchester Üniversitesi’nde tamamladı. Muvaffakiyet dolu eğitim yıllarının sonrasında burada kalarak kariyeri için etkili olacak ilk basamağa adımını attı. KeyCorp Bankası’nda kredi bölümü ve hazine bölümünde deneyim kazanan Türkan Aksoy, sonrasında HSBC’de hisse senetleri biriminde risk kontrol yöneticisi olarak kariyer yaşamına devam etmiştir.

 

Dubai’de pek çok eğitim ve konferansta eğitim görevlisi olarak yer alan Aksoy, sonrasında bu deneyim ve edindiği tecrübeler ile ülkesinde görevine devam etmeye karar kılar. Ülkesine kesin dönüş sağlaması üzerine mesleki kariyerine sosyal mecralar üzerinden devam etmenin en doğru seçenek olduğunu idrak eder ve bu konuda çalışmalarına hız kesmeden başlar. Sosyal hesapları sayesinde eriştiği kapsamlı yatırımcı kitlesine hizmet vermeye başlayan, sorumluluğu altındaki 240’a yakın hesabın yöneticiliğini yapar.

 

Türkan Aksoy ile Ekonomi

 

Dünya ekonomi piyasalarına yenilikçi bir bakış açısı kazandıran Türkan Aksoy, bu konudaki analizleri ve projeleri sayesinde en iyi ekonomist listesinde yeri almıştır. Güvenilir ve başarılı ekonomi uzmanı piyasaları en kapsamlı biçimde takip eden, doğru değerlendirmelerde bulunan ve yatırım hususunda yatırımcı danışanlarına yarar sağlayan bir yöneticidir. Çalışmalarının kalitesi ve bu noktadaki başarısı da gözden kaçmıyor.

 

Ekonomi ve finansal gelişime hakimliği ile farklı bakış açısı sayesinde onunla birlikte adım atanlara kazandırmaya devam ediyor. İzlenilecek yolda yöneticiliğini üstlendiği genç yatırımcılarına ışık tutan Aksoy, kısa sürede herkes tarafından beğeni kazanmayı başarmıştır. Finansal piyasada etkin çözümler üreten ve en iyi risk analizlerini yapan, Türkan Aksoy’un yolunda gidenlerin başarı düzeylerinde artış olduğu gözlemleniyor.

 

Türkan Aksoy Güvenilir mi?

 

Kendisini gündem olması ile tanıma fırsatı bulanlar çok şanslı, hakkında hiçbir şey bilmeden ona güvenip yola çıkanlara göre, atacağı adım konusunda tereddüt etmeden güvenerek onun ışığında yatırımlarına yön verebilecekler. Dünya piyasasında yaptığı etkin analizler sayesinde doğru yatırım aracını seçebilmek ve bu yolda alacağı riskler konusunda şüphe duymadan güven dolu adımlar atabilmek mümkündür.

 

 

Başarılı girişimleri ve meslek hayatındaki serüvenleri takip edildiğinde neden Türkan Aksoy seçilmeli konusunda gerek duyulan tüm hususlara erişim sağlanabiliyor. Genç ekonomist kapsamlı değerlendirmeleri ve donanımlı çalışmaları ile dünyanın aradığı isimler arasına girmiş ve dünya piyasalarında icra ettiği mesleğinde zirveye yerleşmiştir. Zirvedeki yerini her zaman koruyacağına inanılan Aksoy, belki de yakın zamanda dünyanın bir numarası olabilir.

 

Finansal yatırımlar konusunda takip edilmesi kesinlikle gerekli olan bu ismin yolundan gitmek oldukça kazançlı çıkmaya etkili olabilir. Doğru ve kaliteli yönlendirmeleri bulunan Aksoy, ekonomi ve finans dünyasında en parlak isimler arasında ve mesleki kariyerinde zirveleri yakalayabilecek isimler arasında bulunuyor.

 

Bilgi ve tecrübeleri kendisinin gayreti, azmi ile birleşerek ortaya çıkan sonuç takdire şayandır. Bu genç yaşına nazaran elde ettiği başarı ve fikir tarzı kendisinin beğenilmesi ve takip edilmesinde en büyük etkenlerdendir. İş dünyasında başarılı adımları bulunan Türkan Aksoy, tüm yatırımcılara yol gösterici ve kazandıran nitelikli bir finans yöneticisi olarak mesleğini zirvelerde icra etmeye devam ediyor.

Dünya
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34