İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Sound Of Europe Başladı

Çankaya Belediyesi birincisini geçtiğimiz yıl düzenlediği Sound Of Europe müzik şenliğinin ikincisinde, Avrupa’nın ve ülkemizin genç müzisyenlerini müzik tutkunlarıyla buluşturdu

Sound Of Europe Başladı
23 Eylül 2023 - 21:12


Çankaya Belediyesi birincisini geçtiğimiz yıl düzenlediği Sound Of Europe müzik şenliğinin ikincisinde, Avrupa’nın ve ülkemizin genç müzisyenlerini müzik tutkunlarıyla buluşturdu.

 Türkiye’den ve Avrupa’dan müzik kümelerinin Ahlatlıbel Atatürk Parkında sahne aldığı aktifliğin birinci gününde kümeler geniş müzikal seçkileriyle Ankaralılara müzik keyfi sundu.

Cazdan rock müziğe blues müzikten elektronik müziğe kadar farklı müzik kümelerinin sahne aldığı şenliğin birinci gününde Ukulele Ankara Topluluğu, Kid Colling Cartel, Sunkissed Child, Chefket ve Candlelight Ficus müziğin üniversal lisanını yansıttı.

Yeni müzisyenlere dayanak olmak maksadıyla bu yıl ikincisi düzenlenen şenlik hafta sonu da saat 18.00 prestijiyle Ahlatlıbel Atatürk Parkına gelecek Ankaralılara hoş bir hafta sonu yaşatacak.

TÜRKİYE’DE BİREBİR ANDA 3 VİLAYETTE MÜZİK FESTİVALİ

Sound of Europe Festivali geçtiğimiz yıl birinci edisyonuyla fiyatsız konserlerle binlerce müziksevere ulaşmasını sağlamıştı. Şenlik, bu sene 22, 23 ve 24 Eylül 2023’te İstanbul Alan Kadıköy, Ankara Çankaya Ahlatlıbel Atatürk Parkı ve İzmir Bostanlı Seyir Terası’nda üç farklı kentte eş vakitli olarak gerçekleştiriliyor.

Avrupa’dan birbirinden farklı müzikal biçimi benimsemiş 13 küme ve solo proje, şenlik kapsamında Türkiye’den yeni seslerle birebir sahnede olacak. Şenlikte 30’dan fazla konserde 70’i aşkın yabancı ve yerli sanatçı yer alıyor. Bu yıl konserlere ek olarak şenlik kapsamında “ustalık sınıfları” ve atölyeler de organize edilerek içerik yelpazesi genişletildi.

Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda devam eden şenliğin hafta sonu programı şöyle:

23 Eylül 2023 Cumartesi

Effetto Carsico Trio / Vila Navio

24 Eylül 2023 Pazar

Monica Bulanda Trio / Jan Mittendrop & Sarp Keskiner ft. Moe Joe / Meczup Teli

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34