İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Şişecam Şangay Deri Fuarı’nda Krom ürünlerini sergiledi

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel oyuncu olan Şişecam, 29-31 Ağustos tarihleri ortasında gerçekleşen ACLE’de (All China Leather Exhibiton) yerini aldı.

Şişecam Şangay Deri Fuarı’nda Krom ürünlerini sergiledi
02 Eylül 2023 - 6:36


Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel oyuncu olan Şişecam, 29-31 Ağustos tarihleri ortasında gerçekleşen ACLE’de (All China Leather Exhibiton) yerini aldı. Deri kimyasalları alanında en yüksek kaliteyi müşterilerine sunan Şişecam, Tankrom® ve ecol-tan® markalı eserlerini 3 gün boyunca fuarda ziyaretçilerine tanıttı. 

 Krom kimyasallarında dünya başkanı olan ve dünyanın en büyük üç soda üreticisi ortasında yer alan Şişecam, Çin’deki tek memleketler arası deri fuarı olan ACLE Fuarı’nda Tankrom® markalı eserleriyle yerini aldı. Bazik krom sülfatta Tankrom® markasıyla dünyanın en çok tercih edilen üreticisi pozisyonunda yer alan Şişecam, 29-31 Ağustos tarihleri ortasında Şangay Yeni Milletlerarası Fuar Merkezi’nde düzenlenen Şangay Deri Fuarı’nda deri kimyasalları alanındaki katma değerli ürünlerini tanıttı. 

Çin Deri Sanayisi Birliği (CLIA) ve APLF Limited tarafından düzenlenen, global deri sanayisinin odak noktası olan Şangay Deri Fuarı’nda (ACLE) Şişecam, sektör profesyonelleriyle bir ortaya geldi. Kimyasallar alanındaki deneyimiyle dalda tahlil paydaşlığı sağlayan Şişecam, Tankrom® markalı eserleri ve kullanım alanlarıyla ilgili ziyaretçilerine bilgi verdi. 

 

Şişecam Hakkında 

 1935 yılında dünyanın hürmet duyduğu küresel önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonu doğrultusunda Türk cam dalını kurmak maksadıyla temelleri atılan Şişecam, cam ve kimyasallar alanında güçlü bir global oyuncudur. Düz cam, cam mesken eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global şirket olan Şişecam, cam konut eşyası alanında en büyük iki, cam ambalaj ve düz cam alanlarında ise en büyük beş küresel üretici ortasında yer almaktadır. Şişecam, dünyanın en büyük üç soda üreticisi arasında olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya önderidir. 

Düz camcam mesken eşyasıcam ambalajkimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam, üretim faaliyetlerini Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de yürütmektedir. 

Yetkin insan kaynağı ve akıllı teknolojilerle ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olma hedefine güçlü adımlarla ilerleyen Şişecam, yarının gereksinimlerini da göz önünde bulundurarak dijital altyapısını ve kültürünü dönüştürmeye kesintisiz devam etmektedir. 88 yıllık tecrübe, 24 Bini aşkın çalışan, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satış ağına sahip Şişecam, tüm ekosisteminin gelişimini destekleyen kapsayıcı bir yaklaşım ile büyüme seyahatini sürdürmektedir. Şişecam, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Gayeleri ile uyumlu ve entegre olarak hayata geçirdiği CareForNext stratejisi ile gezegeni korumak, toplumu güçlendirmek ve ömrü dönüştürmek için sorumluluk almakta, tüm tecrübe ve yetkinliklerini her alanda sürdürülebilir gelişim için kullanmaktadır. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34