İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Şekerbank’ta çiftçiler ürün bedellerini beklemeden karşılıyor

Ziraî üreticilerin muhtaçlığına yönelik eser ve hizmet geliştiren Şekerbank, bu sefer de stok finansmanı ve TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) eser bedeli kredisi ile çiftçilerin finansal gereksinimlerini karşılayarak eserlerini en güzel şartlarda değerlendirmelerine imkan tanıyor.

Şekerbank’ta çiftçiler ürün bedellerini beklemeden karşılıyor
03 Eylül 2023 - 1:12


Tarımsal üreticilerin gereksinimine yönelik eser ve hizmet geliştiren Şekerbank, bu defa de stok finansmanı ve TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) eser bedeli kredisi ile çiftçilerin finansal gereksinimlerini karşılayarak eserlerini en düzgün şartlarda değerlendirmelerine imkan tanıyor.

Şekerbank, stok finansmanı ve TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) eser bedeli kredisi ile çiftçilerin finansman gereksinimlerine yönelik ayrıcalık sunmaya devam ediyor. Banka, eserlerini depolayıp pahasını korumak isteyen çiftçilere özel, stok finansmanı ve TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) eser bedeli kredisi ile ihtiyaçlarını en süratli formda karşılama fırsatı sunuyor.  

 

Finansman gereksinimi beklemeden karşılanıyor 

Stok finansmanı kredisi ile eser bedeli ödemesini Şekerbank aracılığıyla alarak ürünlerini depolayan çiftçiler, hem finansman gereksinimlerini karşılıyor hem de eserlerini bedeline nazaran satışa sunabiliyor. 

Banka, eserini Toprak Mahsulleri Ofisi’ne (TMO) teslim eden çiftçilere de TMO eser bedeli kredisi ile ek avantaj sağlıyor. Eser dokümanlarını Şekerbank’a getiren üreticiler, TMO ödemelerini erkenden alabiliyor. 

 

Tuğbay Kumoğlu: “Çiftçilere özel tahliller sunmaya devam ediyoruz”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu mevzuyla ilgili şunları söyledi: “Şekerbank olarak, tarım dalının büyümesi için yeni eserler geliştirip, çiftçilere özel tahliller sunmaya devam ediyoruz. Stok finansmanı ile kıymetlenmesi mümkün ziraî eserlerini depolamak isteyen çiftçilerin, TMO eser bedeli kredisi ile de eserini TMO’ya teslim etmiş üreticilerin eser bedeli gelene kadar ki finansman muhtaçlıklarını karşılıyoruz. Çiftçilerimize kredi eserlerimiz ile hasatlarının bereketli olmasını diliyoruz.” 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34