İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Redington Türkiye ve Zoom’dan Stratejik İş Birliği

Redington Türkiye, Zoom Görüntü Communications, Inc.’in tüm bağlantı ve iş birliği tahlillerinin Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu (CIS) bölgesindeki   yetkili dağıtıcısı oldu.

Redington Türkiye ve Zoom’dan Stratejik İş Birliği
28 Ağustos 2023 - 23:00


Redington Türkiye, Zoom Görüntü Communications, Inc.’in tüm irtibat ve iş birliği tahlillerinin Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu (CIS) bölgesindeki   yetkili dağıtıcısı oldu.

Türkiye’nin en esaslı katma kıymetli teknoloji distribütörü olup, bilişim kesimindeki küresel tecrübesini uzun yıllardır ülkemize aktaran yeni kuşak teknoloji danışmanı Redington Türkiye, dünya çapında lider video iş birliği platformu Zoom Görüntü Communications, Inc. ile tüm irtibat ve iş birliği tahlillerinin dağıtımı kapsamında stratejik bir iş birliği yaptı. Redington Türkiye, bu iş birliği kapsamında Zoom’un Türkiye ve CIS bölgesinde yetkili distribütörü oldu. Bu iş birliği, iş ortakları ekosistemi oluşturma, Zoom eserlerini sunma, iş geliştirme, eğitim verme ve Zoom uzmanlık sertifikasyonlarında gerekli takviyesi sağlama üzere alt başlıkları kapsıyor.

Zoom, görüntü ortamında verimlilik isteyenler için birinci tercih olmaya devam ediyor

2011 yılında kurulan ve merkezi San Jose, Kaliforniya’da bulunan Zoom Görüntü Communications, Inc. sunduğu tahlillerle çağdaş görüntü işbirliği ortamında takımları bir ortaya getirerek verimliliği artıran tahlilleri ile öne çıkıyor. Kolay, emniyetli, yenilikçi ve görüntü odaklı bütünleşik bağlantı tahlilleri platformu olarak Zoom, masaüstü, telefon, öteki taşınabilir aygıtlar ve konferans odası sistemleri ortasında görüntü toplantılar, web seminerleri ve sohbet imkânı sunuyor. Zoom, önde gelen iş uygulama entegrasyonları ile tertiplere üstün bir tecrübe sunuyor. Ayrıyeten, giderek yaygınlaşan hibrit çalışma yaklaşımına ahenk sağlama konusunda kritik bir araç olarak iş akışlarında değerli bir rol oynayan Zoom, tertiplerin irtibat ve iş birliği hünerlerine güç katıyor. Zoom geçtiğimiz aylarda tanıttığı Zoom One ile takım içi bağlantı, beyaz tahta, toplantılar ve daha fazlasını tek bir tahlilde bir ortaya getiriyor ve böylelikle kurumlara meselesiz bir irtibat ve iş birliği tecrübesi sunmaya yardımcı oluyor.

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan bu iş birliği ile ilgili şunları söyledi: “Pandemi periyodunda hayatımızın tamamına giren Zoom, iş dünyasının yeni normalinde öncü rol oynayan platformlardan biri haline geldi. Pandemi sona erse de hibrit çalışma hayatımıza yerleşti. Araştırma firması Gartner, 2023 yılının sonuna kadar dünya genelinde bilgi çalışanlarının yalnızca %9’unun büsbütün uzaktan çalışacağını ve %39’unun hibrit çalışacağını kestirim ediyor. Bu durum, tertiplerin Zoom üzere iş birliği araçlarına yatırım yapmaya devam edeceği manasına geliyor. Bu bağlamda Redington Türkiye olarak, Zoom’un Türkiye ve CIS bölgesinde, yani Bağımsız Devletler Topluluğu olarak da bilinen bölgede, yetkili distribütörü olmaktan son derece keyifli ve gururluyuz. Bu iş birliği kapsamında kanal ortaklarımız, Zoom’un görüntü irtibat ve konferans odası tahlillerini Redington Türkiye’den temin edebilecekler. İş ortaklarımız ayrıyeten, Redington Türkiye’nin finansal hizmetler, teknik, ön satış ve satış sonrası takviye, eğitim ve lojistik hizmetlerini içeren geniş yelpazeli Zoom özel hizmetlerinden tam olarak faydalanabilecekler. Ek olarak Türkiye ve CIS’deki yeni ve mevcut kanal ortaklarına satış ve yetkilendirme dayanağı de sağlayacağız” dedi.

Zoom EMEA Kanal Lideri Dion Smith ise şunları söyledi: “Esnek ve hibrit çalışma seçeneklerinin yetenekleri tutma açısından kritik değere sahip olduğu göz önüne alındığında, giderek daha fazla kuruluş işbirliği araçlarının gerekliliğini ve çalışan üretkenliğine katkısının farkında. Zoom olarak, iş dünyasının bu yeni devrinde çalışanlar ve tertiplerin yanında duruyor ve sunduğumuz yenilikçi teknolojilerle onları geleceğe hazırlıyoruz. Zoom tahlillerinin tüm bu avantajlarını Redington Türkiye’nin geniş iş ortağı ağı sayesinde daha fazla tertip ve çalışana sunacağımıza inanıyoruz. Bu iş birliği ile bölgedeki iş ortaklarının ve hasebiyle iş ortaklarının müşterilerinin harikulâde tecrübeler yaşamalarını dört gözle bekliyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34