İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Razer Kitsune, PS5® ve PC için dövüş oyunlarının yeni kahramanı

Hassas dörtlü hareket düğme nizamı ve ultra hassas doğrusal optik anahtarlarla Razer, rekabetçi dövüşçüler ve espor profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış, tamamı düğmeli, optik arcade denetleyicisiyle oyun denetiminde yeni bir çağ açıyor.

Razer Kitsune, PS5® ve PC için dövüş oyunlarının yeni kahramanı
30 Ağustos 2023 - 21:24


Hassas dörtlü hareket düğme tertibi ve ultra hassas doğrusal optik anahtarlarla Razer, rekabetçi dövüşçüler ve espor profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış, tamamı düğmeli, optik arcade denetleyicisiyle oyun denetiminde yeni bir çağ açıyor.
 

Oyuncular için dünyanın önde gelen hayat biçimi markası Razer™, dövüş oyun dünyasını baştan sona değiştirmek için özel olarak tasarlanmış, birinci büsbütün düğmeli optik arcade denetim cihazı Razer Kitsune’nin satışa sunulduğunu resmen duyurdu.

Razer Kitsune, atari salonu denetim panelinin dokunsal tatminini Razer’ın optik anahtarlarının en yeni teknolojisiyle birleştirerek klâsik denetim aygıtlarından kopuş çağını başlatıyor. Kitsune, rekabetçi dövüş oyunu oyuncularının talepleri göz önünde bulundurularak itinayla hazırlanmış olup, inanılmaz hassasiyet ve üstün denetim sunarken, kolay heyetim ve depolama için ince ve taşınabilir bir form faktörüne sahiptir.

Razer Kitsune Eser Önderi Ali Homayounfar, “Razer Kitsune ile rekabetçi dövüşçülerin eşsiz taleplerine cevap verdik” dedi. “Kitsune, tüm düğme nizamı ve optik anahtarların birleşimi sayesinde oyuncuların karmaşık hareketler gerçekleştirmesine ve her zamankinden daha süratli reaksiyon vermesine imkan tanıyan, oyun kontrolcüsünde yenilikçi bir sıçramadır. Tüm Capcom Pro Tour düzenlemelerine uygun olan aygıt hali hazırda Capcom ile iş birliği içinde geliştirmiştir. 

 

Hassas Dörtlü Hareket Düğme Sistemi ile Yeni Düzey Denetim Seviyesini Deneyim Edin 

Geleneksel kumanda kollarını dört hareket düğmesiyle değiştiren Razer Kitsune, dövüş oyunlarında denetime yeni bir boyut getiriyor, giriş yanılgılarını azaltıyor ve oyuncuların karmaşık hareketleri kusursuz bir biçimde gerçekleştirmesine imkan tanıyor. 

 

Ultra Hassas Doğrusal Optik Anahtarlarla Işık Suratında Tepkime 

İlk sefer, ödüllü Razer DeathStalker V2 Pro klavyede görülen Razer’ın Düşük Profilli Doğrusal Optik Anahtarlarını içeren Kitsune, rakipleri alt etmek ve her fırsattan yararlanmak için gereken hassasiyeti ve suratı sağlayarak ultra hassas girişler sunuyor.

 

Hareket Halindeki Oyuncular için İnce ve Taşınabilir Tasarım 

Razer’ın ergonomik harikalık geleneğine sadık kalan Kitsune, taşınabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlandı; bir sırt çantasında kolay kolay saklanabilen ince, taşınabilir bir form faktörüne ve süratli heyetim ve paketleme için çıkarılabilir bir USB C Tipi kabloya sahiptir. 

 

Kablo Kilidi ve Turnuva Kilit Anahtarı ile İnançta ve İrtibatta Kalın 

Kitsune’nin Kablo Güvenlik Tokası ve Turnuva Kilit Anahtarı, hararetli karşılaşmalar sırasında kazara temas kopması ve istenmeyen giriş riskini ortadan kaldırarak oyunculara her saniyenin kıymetli olduğu anlarda gönül rahatlığı sunar.

 

Çıkarılabilir Alüminyum Üst Plaka ve Chroma™ RGB ile Üslubunuzu Eşleştirin 

Çıkarılabilir alüminyum üst plaka ve Razer Chroma™ RGB sunan Kitsune, oyuncuların sırf dövüş sırasında değil, birebir vakitte kendi eşsiz şekillerine uygun özelleştirme seçenekleriyle de ellerinden gelenin en uygununu yapmalarına imkan tanıyor. 

Razer’ın Kitsune ile büsbütün düğmeli optik arcade kontrolörleri alanına yaptığı yenilikçi atılım, oyun denetimcileri dünyasındaki muazzam bir değişimi temsil ediyor. Hassas dört hareketli düğme tertibini, ultra hassas doğrusal optik anahtarları ve muhteşem ince taşınabilir form faktörünü birleştiren Kitsune, PS5® ve PC için dövüş oyunu denetimcileri alanında yeni bir titan olarak duruyor.

 

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

Razer Kitsune

299.99$ / 349.99€ 
Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 29 Ağustos 2023’ten itibaren satışa sunulacak

Razer Kitsune SF6 Chun-Li Edition ve Razer Kitsune SF6 Cammy Edition 

329.99$ / 379.99€ 
2023’ün 4. çeyreğinde mevcut.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34