İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

PUBG 25.2 Yaması, Yepyeni Özelliklerle Yayında: Dragunov DMR, AUG Ayarlamaları ve Chroma Geliştirilebilir Silah Kozmetikleri Şimdi Sizlere

PUBG 25.2 Yaması, Yesyeni Özelliklerle Yayında: Dragunov DMR, AUG Ayarlamaları ve Chroma Geliştirilebilir Silah Kozmetikleri Artık Sizlere 

PUBG 25.2 Yaması, Yepyeni Özelliklerle Yayında: Dragunov DMR, AUG Ayarlamaları ve Chroma Geliştirilebilir Silah Kozmetikleri Şimdi Sizlere
31 Ağustos 2023 - 7:00


PUBG 25.2 Yaması, Yepisyeni Özelliklerle Yayında: Dragunov DMR, AUG Ayarlamaları ve Chroma Geliştirilebilir Silah Kozmetikleri Artık Sizlere 

Krafton, bugün prestijiyle görenlere göz dağı veren Dragunov silahı, geliştirilmiş AUG taarruz tüfeği ayarlamaları ve büyüleyici Chroma Geliştirilebilir Silah Kozmetik Sistemi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 25.2 güncellemesinin yayınlandığını duyurdu.

25.2 güncellemesi ana çizgileriyle şöyle:

Dragunov ile Yeni Bir Devir Başlıyor

Savaş alanını yine şekillendirmeye hazır olun! Yeni Seri Nişancı Tüfeği (SNT) Dragunov artık oyunda. Bu yüksek güçlü silah inanılmaz bir hasar potansiyeline ve 500 metre tesirli menzile sahip. Gücünü daha da artıran ve tüm dürbünlerle uyumlu Dragunov, oyunculara son derece esnek bir oynanış vadediyor. Dragunov’u olağan maçlarda, dereceli oyunlarda, idman alanlarında ve özel maçlarda kullanabilirsiniz.

AUG Taktiksel Revizyonu

AUG, oyun dünyasının genelinde ortaya çıkan bir silah olarak tekrar entegre edildikten sonra stratejik geliştirmelere tabi tutuldu, bu da kullanımını ve zafer oranlarını artırdı. Silahın bu evrimi doğrultusunda PUBG Corporation, AUG özelliklerini yine düzenleyerek atış suratını 720’de dengeleyip yatay ve dikey geri tepmesini güncelledi. Sonuç olarak Beryl M762 ve M416 ortasındaki boşluğu dolduran, istikrarlı ve rekabetçi bir seçenek olarak rüştünü ispat eden, sofistike bir AUG varyantı ortaya çıktı.

Chroma Özelleştirmesiyle Canlı Bir Değişim

PUBG 25.2, Chroma görünümünün çıkışıyla Geliştirilebilir Silah Görünümü Sistemine göz alıcı bir dönüşüm getiriyor ve Chroma, silah kaplamalarına canlı tonlar ve büyüleyici efektler katıyor.   Sırf Geliştirilebilir Silah Görünümleriyle sonlu olmayan Chroma görsel şölenini eklenti kaplamaları, yağma kasaları ve mevt akışı bildirimlerini kapsayacak biçimde genişleterek oyunculara gibisi görülmemiş bir görsellik yelpazesi sunuyor.

Güncelleme birebir vakitte toplam öldürmeleri ve baş atışı vuruşlarını takip etmek için BATTLESTAT kaplamasının yenilenmiş bir dizaynını da beraberinde getiriyor.

PUBG 25.2 güncellemesinde PUBG Corporation, topluluk geri bildirimlerini dinlemeye büyük ehemmiyet verdi ve oyuna bir dizi yeni özellik eklerken, PUBG: BATTLEGROUNDS’un mükemmel tecrübesini daha da geliştirmeye odaklandı.

 

KRAFTON, Inc. Hakkında
 Merkezi Güney Kore’de bulunan KRAFTON, Inc., kendisini eğlenceli ve özgün tecrübeler sunarak merak uyandıran oyunları keşfetmeye ve yayınlamaya adamıştır. 2007 yılında kurulan KRAFTON, PUBG STUDIOS, Striking Distance Studios, Unknown Worlds, VECTOR NORTH, Neon Giant, KRAFTON Montréal Studio, Bluehole Studio, RisingWings, 5minlab, Dreamotion ve ReLU Games üzere dünyaca ünlü geliştiricilere mesken sahipliği yapmaktadır. Her stüdyo, daima yeni zorlukların üstesinden gelmeye ve yenilikçi teknolojilerden yararlanmaya çalışır. Amaçları, KRAFTON’un platformlarını ve hizmetlerini genişleterek daha fazla oyunsevere ulaşmaktır.

 KRAFTON, PUBG: BATTLEGROUNDS, The Callisto Protocol, NEW STATE MOBILE, Moonbreaker, TERA ve ELYON başta olmak üzere önde gelen cümbüş mülklerinden sorumludur. Dokuz ülkeye yayılmış 3.000 kişilik bir grupla KRAFTON, birinci sınıf yeteneklerden oluşan ve iş alanlarını oyunların ötesinde multimedya cümbüşüne ve derin öğrenmeye yanlışsız genişletmeyi hedefleyen teknoloji odaklı bir şirkettir. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34