İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Oyunculuk sektörüne yeni yetenekler kazandıracak

Kübra Doğruer ve Burcu Boztepe, oyuncu olmak isteyen gençleri gayelerine ulaştırmak gayesiyle bir eğitim kurumu açtı.

Oyunculuk sektörüne yeni yetenekler kazandıracak
07 Eylül 2023 - 1:24


Kübra Doğruer ve Burcu Boztepe, oyuncu olmak isteyen gençleri gayelerine ulaştırmak maksadıyla bir eğitim kurumu açtı. Gençleri dalın ustalarıyla bir ortaya getiren POV Acting House, 2022’nin temmuz ayında faaliyete geçti. Doğruer ile Boztepe, kurumdan mezun olacak öğrencileri bölümde temsil etmek üzere bir de menajerlik firması kurdu.

Cast yöneticisi ve menajer Kübra Doğruer ile oyuncu Burcu Boztepe, oyunculuk hayalleri kuran gençleri kesimdeki kıymetli cast yöneticileri, direktörler, menajerler ve oyuncularla bir ortaya getirmek için bir eğitim kurumu açtı. Oyuncu adaylarına tecrübe kazandırmayı, kamera önünde ve audition’larda yanlışsız teknikleri uygulamalarını sağlamayı hedefleyen POV Acting House, 2022 yılının temmuz ayında faaliyete geçti.

 

İŞTE EĞİTİM KADROSU

POV Acting House’un eğitmenleri ortasında cast yöneticisi ve 1441 Proje Sorumlusu Fatoş Koçak, oyuncu Başak Daşman, Icon cast yöneticileri Ayşe Berkiş ve Sevilay Bal yer alıyor. Öğrenciler ayrıyeten oyuncular Münibe Millet, Onur Durmaz, Uğur Uzunel, Ahmet Burak Bacınoğlu, Nuri Karadeniz, Burcu Salihoğlu, Ayşegül Aydın, direktörler Hareket Kaftan, Yunus Ozan Korkut, Ceylan Özgün Özçelik, menajer Gökçe Aktaş, Med Üretim – İmal Koordinatörü ve cast yöneticisi Seçkin Kartal Kulabaş ile tanışma fırsatını yakalıyor.

 

MENAJERLİK DE YAPACAKLAR

Kübra Doğruer ile Burcu Boztepe ayrıyeten eğitimlerinde muvaffakiyet gösteren öğrencilerini bölümde temsil etmek üzere bir menajerlik firması da kurdu. Pov Acting House’dan mezun olan gençleri profesyonel iş ömürlerinde Pov Acting House Talent şirketi temsil edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
       

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34