İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Okula dönüş heyecanına OMIX X5 ile ortak ol

Her çocuğun kendine has tutkuları ve istekleri vardır. Birtakımı oyun oynamayı sever, birtakımı kitap okumayı birtakımı ise sinema izlemeyi…

Okula dönüş heyecanına OMIX X5 ile ortak ol
06 Eylül 2023 - 22:00


Her çocuğun kendine has tutkuları ve istekleri vardır. Birtakımı oyun oynamayı sever, birtakımı kitap okumayı birtakımı ise sinema izlemeyi… Tutkusu ne olursa olsun onu yarı yolda bırakmayacak bir yol arkadaşına gereksinim duyan çocukların okula dönüş vaktinde heyecanına ortak olan OMIX X5 ile her an daha keyifli!

Kimisi için bir üst sınıfa geçişi kimisi için ise birinci sefer gideceği yepisyeni bir okulu temsil eden bu aylarda ortak olan bir şey varsa o da heyecan. Çantaların, defterlerin, kalemlerin neredeyse her şeyin yenilendiği okula dönüş devrinde siz de OMIX X5 ile farklı bir geleceğin kapılarını aralayın. 

Çocuklar için bir telefonun en kıymetli özelliği en sevdikleri sineması izlerken de tutkunu oldukları oyunu oynarken de net ve akıcı bir ekrana sahip olmak. 6.56 inçlik HD+ ekranı ile seyir keyfine öbür bir boyut kazandıran OMIX X5, 90 Hz yenileme suratı sayesinde tüm oyunları ultra akıcı hale getiriyor. Böylelikle çocuklar sevdikleri içerikleri ve öğretici ders görüntülerini keyifle takip edebiliyor.

Okul çıkışı gerçekleştirilen buluşmaların tadı ise bir öbür. Okulda yaşanan tüm olayları ayrıntılarıyla paylaşırken o anların yüzde oluşturduğu hisleri ölümsüzleştirmek kıymet biçilemez bir hatıra oluyor. OMIX X5, 50MP + 2MP art ve 8MP ön kamerasıyla bu anıların kusursuz biçimde yakalamasını sağlıyor. 

Hem içerisinde oyunlar olsun hem arkadaşlarımla görüntü ve fotoğraflarım olsun hem de ders notlarımın fotoğrafları olsun diyen çocukların vazgeçilmezi olacak OMIX X5, 4GB RAM + 128 GB’lik hafıza ve 6GB RAM + 128 GB’lik hafıza seçenekleriyle bitmek bilmeyen bir depolama alanı sunuyor. Tıpkı sabahtan akşama kadar gücü tükenmeyen çocuklar üzere 5000 mAh’lik bataryasıyla her vakit çocuğunuza yol arkadaşı oluyor, süratli şarj ile de dayanağını eksik etmiyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34