İstanbul Haber 34 – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Nilüfer’de sünnet şöleni

Nilüfer Belediyesi’nin klasik toplu sünnet şöleninde 268 çocuk sünnet oldu.

Nilüfer’de sünnet şöleni
07 Eylül 2023 - 4:36


Nilüfer Belediyesi’nin klasik toplu sünnet şöleninde 268 çocuk sünnet oldu.

Sosyal belediyecilik uygulamalarıyla dikkat çeken Nilüfer Belediyesi, klasik sünnet şöleninin 19’uncusunu gerçekleştirdi. Daha evvel 10 özel hastanede sünnetleri yapılan 268 çocuğun, sünnet cümbüşü Nilüfer Davet’te gerçekleştirildi. 
Ailelerin bu keyifli gününe Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, eşi Zeynep Terzioğlu Fazilet ile katıldı. CHP Vilayet Lideri Turgut Özkan, CHP Nilüfer İlçe Lideri Özgür Şahin, Güzel Parti Nilüfer İlçe Lideri Levent Öncü, politikler ve muhtarlar da gecede yer aldı.

Nilüfer Belediyesi din vazifelisi Mehmet Çelebi’nin mevlit okuması ile başlayan gecede bir konuşma yapan Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, ailelerin bu memnunluğunu paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti lisana getirdi. Çocukların en kıymetli varlıklarımız olduğunu vurgulayan Lider Fazilet, “İnanıyorum ki onları sağlıklı ve keyifli bir gelecek bekliyor. Bizler de onları en düzgün ve keyifli biçimde geleceğe hazırlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Bizim; çocuklarımızı Atatürk unsur ve ihtilallerinin izinde; kültürle, sanatla, bilimle yetiştirme üzere bir sorumluluğumuz var” diye konuştu. 

Geleneksel sünnet şöleni tertibine katkıda bulunan hastaneler ile özel kuruluşların temsilcilerine teşekkür plaketi veren Lider Fazilet, daha sonra da çocuklarla birlikte pasta keserek yaşadıkları heyecana ortak oldu. 

Nilüfer Belediyesi Roman Orkestrası ile Cengiz Ateş ve orkestrasının program yaptığı gecede çocuklar ve aileleri epeyce keyifli anları paylaştı. Piste çıkarak çocuklarla çiftetelli oynayan Lider Fazilet, kendisine ağır ilgi gösteren çocukların fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Dünya
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş
   

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR - 2022 - İSTANBUL HABER 34